Polecamy:

Antykoncepcja

Czytanie z termometru

ArtykułCzytanie z termometru

Codzienne mierzenie temperatury kojarzy ci się wyłącznie z metodą (dość kontrowersyjną zresztą) antykoncepcji? Pora zrewidować poglądy. (więcej)

Bierzesz pigułki antykoncepcyjne? Zbadaj się!

ArtykułBierzesz pigułki antykoncepcyjne? Zbadaj się!

Ginekolodzy rzadko kierują na dodatkowe badania pacjentki, które na nic się nie skarżą. O badaniach profilaktycznych musisz więc sama pamiętać, zwłaszcza jeśli bierzesz tabletki hormonalne. Bo ... (więcej)

5 najczęstszych pytań o pigułki

Artykuł5 najczęstszych pytań o pigułki

Sprawdź, co powinnaś wiedzieć o dwuskładnikowych tabletkach antykoncepcyjnych, żeby skutecznie zabezpieczyć się przed ciążą. (więcej)

/media/1067754/chem2.jpg

WideoChemiczne zabezpieczenie - jak działają kremy i globulki?

Agnieszka Antczak-Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania o antykoncepcję chemiczną Co to jest antykoncepcja chemiczna? Jaka jest skuteczność antykoncepcji chemicznej? Jakie są wady i zalety ... (więcej)

/media/1053482/hormonalna.jpg

WideoJakie wady ma antykoncepcja hormonalna?

Endokrynolog Ewa Wierzbowska mówi o wadach pigułek antykoncepcyjnych. Czy antykoncepcja hormonalna może mieć negatywny wpływ na zdrowie? Kiedy warto odstawić hormonalne metody antykoncepcji? Film ... (więcej)

/media/1048492/antykoncepcja-film.jpg

WideoDobierz antykoncepcję do siebie

Ewa Wierzbowska, ginekolog endokrynolog, odpowiada na pytanie o wybór antykoncepcji. Dowiedz się, dla kogo są przeznaczone i jak działają różne metody antykoncepcyjne, takie jak pigułki hormonalne, ... (więcej)

Jak wybrać antykoncepcję po porodzie

ArtykułJak wybrać antykoncepcję po porodzie

Jeszcze zanim rozpoczniesz współżycie seksualne po porodzie, zastanów się nad wyborem najlepszej metody antykoncepcji. Jak dobrać skuteczny środek antykoncepcyjny dla siebie? Który z nich będzie ... (więcej)

Przewodnik po antykoncepcji naturalnej

ArtykułPrzewodnik po antykoncepcji naturalnej

Naturalne metody planowania rodziny nie mają dobrej prasy. W dobie antykoncepcji hormonalnej ktoś, kto rezygnuje z pigułki, plastrów czy choćby prezerwatywy, postrzegany bywa jako osoba zacofana lub ... (więcej)

Moda na babyplanowanie – macierzyństwo i antykoncepcja

ArtykułModa na babyplanowanie – macierzyństwo i antykoncepcja

63% Polek uczestniczących w badaniu GFK dla Bayer Schering Pharma wskazało, że najlepszy wiek na pierwsze dziecko to 25-29 lat. Z odpowiedzi kobiet z 18 krajów Europy wynika, że najlepszy wiek na ... (więcej)

/media/534168/chirurgiczne.jpg

WideoAntykoncepcja chirurgiczna

Agnieszka Antczak-Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania o antykoncepcję chirurgiczną Jakie są chirurgiczne metody antykoncepcyjne? Jaka jest skuteczność chirurgicznych ... (więcej)

/media/534106/-aplikacja_pierscienia-1.jpg

WideoJak założyć pierścień antykoncepcyjny

Jak we właściwy sposób umieścić pierścień antykoncepcyjny w pochwie? Obejrzyj video-instrukcję zakładania pierścienia! Film pochodzi z serwisu zdrowy-seks.pl. (więcej)

/media/533838/wkladka.jpg

WideoZakładanie wkładki wewnątrzmacicznej

Zobacz, jak wygląda spirala i jak lekarz wkłada ją do macicy kobiety! Czy zakładanie wkładki domacicznej jest bolesne? Obejrzyj video! Film pochodzi z serwisu zdrowy-seks.pl.     (więcej)

Fakty i mity o antykoncepcji

ArtykułFakty i mity o antykoncepcji

Czy bezpośrednio po porodzie można zajść w ciążę i jak dobrać najlepszą metodę antykoncepcji? Wywiad z dr. n. med. Krzysztofem Kamińskim, specjalistą ginekologiem-położnikiem. (więcej)

Antykoncepcja awaryjna, czyli pigułki po

ArtykułAntykoncepcja awaryjna, czyli pigułki "po"

Pomyliłaś się, obliczając dni płodne, spóźniłaś się z przyjęciem pigułki albo po prostu poszłaś na całość, zapominając o antykoncepcji? Jeśli akurat nie planujesz ciąży, nie warto ryzykować – z ... (więcej)


MAMA
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.