Polecamy:

Cesarskie cięcie

/media/1048684/cesarskie.jpg

WideoPrzebieg cesarskiego cięcia

Zobacz, jak przeprowadza się cesarskie cięcie. Poznaj wskazania do operacji i możliwe rodzaje znieczulenia. Obejrzyj przebieg cesarskiego cięcia Cesarskie cięcie to operacyjne zakończenie ciąży. ... (więcej)

Kolejna ciąża po cesarskim cięciu

ArtykułKolejna ciąża po cesarskim cięciu

Ile czasu powinno minąć od cesarskiego cięcia do kolejnej ciąży? Czy ciąża po cc jest ryzykowna? Czy następny poród również odbywa się przez cesarkę? Przeczytaj, co radzi położna! (więcej)

/media/684965/1301_12_00.jpg

WideoCesarskie cięcie w sytuacjach awaryjnych

Elżbieta Muszyńska, ginekolog, odpowiada na pytania o nieplanowane cesarskie cięcie Kiedy trzeba zakończyć poród cięciem cesarskim? Czy przebieg cesarskiego cięcia różni się w zależności od ... (więcej)

Kiedy konieczne jest cesarskie cięcie

ArtykułKiedy konieczne jest cesarskie cięcie

Czasem cesarkę planuje się z wyprzedzeniem, zdarza się też jednak, że decyzja o operacji zapada w ostatniej chwili, już w trakcie porodu. Sprawdź, w jakich sytuacjach niezbędne jest wykonanie ... (więcej)

Karmienie piersią po cesarskim cięciu

ArtykułKarmienie piersią po cesarskim cięciu

Czy karmienie piersią po cesarskim cięciu jest możliwe? Z jakimi problemami możesz się spotkać i jak sobie z nimi radzić? Odpowiadamy na najczęstsze pytania o naturalne karmienie po cesarce! (więcej)

Cesarskie cięcie bez tajemnic

ArtykułCesarskie cięcie bez tajemnic

Zastanawiasz się, co będzie, jeśli w szpitalu okaże się, że konieczne jest wykonanie cesarskiego cięcia: jak zadziała znieczulenie, czy partner zostanie razem z tobą, kiedy zobaczysz swoje dziecko? ... (więcej)

Jak przebiega cesarskie cięcie

ArtykułJak przebiega cesarskie cięcie

Zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jedynie 15% wszystkich porodów powinno być rozwiązanych poprzez cięcie cesarskie. (więcej)

Rodzaje znieczulenia do cięcia cesarskiego

ArtykułRodzaje znieczulenia do cięcia cesarskiego

Planujesz poród przez cesarskie cięcie? Dowiedz się, jakie rodzaje znieczulenia są stosowane podczas tej operacji. (więcej)

Cesarka na ratunek

ArtykułCesarka na ratunek

Poród naturalny nie zawsze jest możliwy, wówczas, aby uratować życie dziecka i matki, konieczny jest poród operacyjny – przez cesarskie cięcie. (więcej)

Powrót do formy po cesarskim cięciu

ArtykułPowrót do formy po cesarskim cięciu

Niezależnie od tego, czy planujesz cesarskie cięcie, czy też decyzja o nim zapadnie w ostatniej chwili, powinnaś być przygotowana na to, co nastąpi potem. (więcej)

Cesarskie cięcie – co spakować do szpitala

ArtykułCesarskie cięcie – co spakować do szpitala

Już teraz wiesz, że urodzisz przez cesarskie cięcie? Przygotuj się na pobyt w szpitalu i spakuj wszystkie niezbędne rzeczy – dla siebie, dziecka i partnera. (więcej)

/media/115170/1012_20_00.jpg

WideoRana po cesarskim cięciu

Magdalena Witkiewicz, położna, odpowiada na pytania dotyczące rany po cesarskim cięciu Jak dbać o ranę po cesarskim cięciu? Czy szew po cesarskim cięciu może pęknąć? Jak rozpoznać zakażenie? (więcej)


CIĄŻA I PORÓD
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.