Powrót do pierwszej strony

Prezenty na Dzień Dziecka

Ocena: 4.73/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Dziurawe książki

Dzieci kochają odkrywać, zaglądać przez dziurki, otwierać okienka i wkładać paluszki we wszelkie otworki. A jeśli jeszcze wycinał to wszystko sam Herve Tullet, to mamy już pełnię szczęścia. Oto cztery dziurawe książki tego autora, które z czystym sumieniem polecamy zarówno dla niemowlaków, jak i starszaków.

Pierwsza - "The Game of Finger Worms" - to swego rodzaju zabawa paluszkowa, czyli malujemy buźki na palcach dzieci, a potem bawimy się w wędrowne dzdżownice, które podróżują po kolejnych stronach książki.

the game of finger worms

Druga -  "The game In the Dark" - to ksiązka na wieczór. Najpierw naświetlamy ją pod lampką nocną, a potem kierujemy jej strony w kierunku ściany. Naszym oczom ukaże się naświetlony wcześniej wzorek. Można też w zupełnie ciemnym pokoju puszczać snop światła przez wycięte w książce planety i gwiazdy, by stworzyć kosmos na ścianie.

The game in the dark

Trzecia - "The game of Mix-up Art" to poprzecinane na trzy kawałki kartki, które pozwolą dziecku poczuć się artystą sztuki abstrakcyjnej.

Mix-up art

A jeśli ma ochotę zostać rzeźbiarzem, przyda się czwarta - "The Game of Sculpture" - wyciskamy poszczególne elementy i tworzymy przestrzenne konstrukcje. 

Sculpture


Tematy: prezenty, Dzień Dziecka, prezenty dla dzieci

Komentarze