;

Ćwiczenia i dobry seks, czy to działa?

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Ćwiczenia przed stosunkiem. To świetnie wpływa na stan pobudzenia seksualnego. Trening zwiększy również siłę twoich doznań.

Podnoszenie ciężarów. Trening siłowy poprawia zdrowie naczyń krwionośnych, zwiększa poziom testosteronu, powoduje zagęszczenie receptorów metabolicznych, dzięki którym testosteron lepiej działa, pomaga też walczyć z tłuszczykiem na brzuchu.

Codzienne ćwiczenia mięśni Kegla. Polegają one na napinaniu przez 5-15 sekund mięśni dna miednicy. Poprawia to kontrolę nad mięśniami biorącymi udział w stosunku i zwiększa szansę na osiągnięcie orgazmu.

Zażywanie suplementów. Jednym z twoich głównych wrogów są wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia i obciążają układ odpornościowy. Aby uchronić hormony przed ich zgubnym działaniem, przyjmuj witaminę E i C.

Zrzucanie wagi. Nadmierne otłuszczenie ciała, zwłaszcza na brzuchu, ma zgubny wpływ na zachowanie równowagi hormonów płciowych w organizmie. Ponadto sprawia, że czujesz się mniej atrakcyjna. Rozsądny plan treningów i dieta pozwoli ci spalić więcej kalorii.

Nie przetrenowywanie się. Nadmierna ilość ćwiczeń prowadzi do rozregulowania gospodarki hormonalnymi płciowymi.

Wysypianie się i unikanie stresów. Nadmiar stresu i niedobór snu również mają wpływ na hormony. Zwiększają poziom kortyzolu, którego nadmiar prowadzi do otyłości brzusznej.

Komentarze