Partnerzy

 

Holimedica -247x 81

Holimedica to zespół doświadczonych fizjoterapeutów, którzy zajmują się leczeniem i profilaktyką dolegliwości bólowych u kobiet w ciąży oraz młodych rodziców. Uczą także, w jaki sposób samodzielnie dbać o swoje plecy na każdym etapie macierzyństwa oraz informują, kiedy pomoc fizjoterapeuty jest niezbędna. Pasjonaci swojej pracy.

SetPoint SetPoint Doradztwo Żywieniowe to zespół specjalistów i pasjonatów, który istnieje na rynku od ponad 12 lat. Przez cały okres działalności pomogli zmienić sposób odżywiania już ponad 15 tysiącom osób. SetPoint specjalizuje się w opracowywaniu indywidualnie dopasowanych jadłospisów uwzględniających stan zdrowia, tryb życia oraz upodobania kulinarne. Eksperci pomagają także w zadbaniu o racjonalne, zbilansowane żywienie parom planującym powiększenie rodziny, kobietom w ciąży i karmiącym.
Adzuna to wyszukiwarka internetowa, która zbiera setki tysięcy ofert pracy z różnych stron internetowych i udostępnia je w jednym miejscu. Udostępniamy wiele opcji wyszukiwania oraz dane dotyczące rynku pracy, dzięki czemu osoby poszukujące pracy mają dostęp do wartościowych informacji i mogą przejąć kontrolę nad własną karierą.