Serialowa planeta „Agi Bagi“ nie tylko na ekranie!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Serial animowany „Agi Bagi“ to propozycja dla najmłodszych. W dwa miesiące od premiery (premiera w Polsce 04.04.2015) już zdobył rzesze małych fanów. Teraz, kilka dni przed Dniem Dziecka, producent „Agi Bagi“ uruchomił specjalną platformę, na której można zakupić gry i zabawki z „Agi Bagi“.

Na platformie www.agibagi.com można kupić dzieciom ubrania i maskotki z bohaterami animowanego serialu "Agi Bagi" Fot. informacja prasowa
Na platformie www.agibagi.com można kupić dzieciom ubrania i maskotki z bohaterami animowanego serialu "Agi Bagi"

"Agi Bagi" to proekologiczna bajka opowiadająca o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi. W każdym odcinku poruszony jest wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. W bajce przedstawione są również wzajemne relacje pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Prezentując przygody bohaterów, "Agi Bagi" w wyjątkowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka.

W Polsce serial swoją premierę telewizyjną miał na kanale Polsat Jim Jam oraz TVP ABC. Aktualnie jest codziennie emitowany na Polsat Jim Jam. Jednocześnie serial jest w emisji w 40 innych krajach, m.in. Grecja, Węgry, Indonezja, Izrael, Włochy, Rosja, Republika Południowej Afryki, Tajlandia, Emiraty Arabskie, a zakres krajów będzie sukcesywnie poszerzany - serial sprzedawany przez agenta sprzedaży z Niemiec Your Family Entertainment.

Dodatkowo bajka została przedpremierowo pokazywana w ramach Poranków dla Maluchów w sieci kin Multikino w całej Polsce w styczniu i lutym. Dobra wiadomość dla Małych Widzów jest taka, że 06.06.2015 "Agi Bagi" wraca na duży ekran aż na 3 miesiące! Do końca wakacji w każdy weekend dzieci będą mogły przeżywać przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami na wielkim ekranie.

Agi bagi 3

Od kilku dni na stronie www.agibagi.com działa platforma, gdzie rodzice mogą zakupić swoim pociechom maskotki z bohaterami z bajki, ubrania ze specjalnej kolekcji Agi Bagi (zrealizowanej przez nosweet.pl), płyty dvd z odcinkami serialu (dystrybutor Cass Film), a od czerwca także APLIKACJĘ NA TABLETY I TELEFONY, a także książeczki (wydawnictwo Muza). Asortyment będzie stopniowo poszerzany o kolejne gry i zabawki.

Aplikacja Agi Bagi jest wspólnym przedsięwzięciem Badi Badi (producenta "Agi Bagi") oraz Appchance (poznańskiego studia tworzącego aplikacje mobilne dla klientów z całego świata). Pierwszą - flagową - aplikacją jest aplikacja "Agi Bagi fun for kids". To pełna barw i radosnych dźwięków aplikacja dla najmłodszych, która nawiązuje do serialu dla dzieci pt. "Agi Bagi". Dzięki niej dzieci poznają planetę Agi Bagi, spotkają wesołych bohaterów serialu i pobawią się z nimi. Aplikacja zawiera pięć zabaw dla dzieci, takich jak ubieranie Księżyca, karmienie Gadziny czy "dyrygowanie" zespołem muzycznym złożonym z postaci występujących w bajce. Dodatkowo przy pobraniu aplikacji otrzymuje się 6 odcinków serialu "Agi Bagi". Pięknym kolorom i zabawnym interakcjom towarzyszyć będą bardzo przyjemne dla ucha dźwięki zrealizowane przez koproducenta serialu - Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT.

Aplikacja dostępna w marketach z aplikacjami (Google Play oraz App Store).

Zapraszamy do magicznej przygody z bohaterami "Agi Bagi".

Szczegółowe informacje o wszystkich pojawiających się produktach będą pojawiać się na stronie www.agibagi.com.

agi bagi 2

Tematy: gry dla dzieci, aplikacje dla dzieci, serial

Komentarze