Kolorowanki świąteczne – malowanki na Boże Narodzenie do druku

Ocena: 4.66/5 Głosów: 17
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Szukasz kolorowanki świątecznej dla swojego dziecka? Wejdź i pobierz malowanki przygotowane specjalnie przez Redakcję mamazone.pl. Świetna zabawa gwarantowana! Poczuj magię świąt, kolorując obrazki razem ze swoim maluchem.

Fotolia

Kolorowanie to doskonały sposób na wsparcie zdolności manualnych, kreatywności i dokładności. Angażując się w wykonywanie jednej czynności, maluch trenuje skupienie uwagi, dzięki czemu w przyszłości łatwiej przyjdzie mu skoncentrować się na nauce w szkole czy odrabianiu prac domowych. Malowanki pozwalają się odprężyć i puścić wodze fantazji, zapewniając jednocześnie świetną rozrywkę. Kto wie – może pozwolą odkryć wielki talent dziecka? 

 

Kolorowanka - choinka

 

Nie ważne – żywa czy sztuczna. Rozbłyskując światełkami i kolorowymi bombkami, świąteczną atmosferą wypełnia cały dom. Może zanim przystroimy tę prawdziwą, warto wykonać kilka projektów i zagłosować na ten najlepszy? 

 

Pobierz kolorowankę z choinką

 

Kolorowanka - Renifer

 

Chociaż sanie świętego Mikołaja aż uginają się od prezentów, renifery bez trudu wznoszą się w niebo, nie czując najmniejszego ciężaru. Zanim wyruszą w coroczną podróż, muszą nabrać kolorów, prawda?

Pobierz kolorowankę - Renifer

 

Kolorowanka - Karminik

 

Mrozy i śniegi coraz bliżej. Nasi mali skrzydlaci przyjaciele liczą na pomoc! Piękny, barwny karmnik ze smakowitymi ziarnami będzie najlepszym podziękowaniem za wiosenne trele. 

 

 

Pobierz kolorowankę - Karmink

 

Tematy: kolorowanki do wydruku, kolorowanki dla dziecka, świąteczne kolorowanki, świąteczne malowanki, malowanki do wydruku

Komentarze