Zabawki dla dzieci za mniej niż 15 zł.

Ocena: 2.56/5 Głosów: 5
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Edukacyjne, zabawne, wciągające i tanie prezenty dla przedszkolaków.

Pływająca łódź podwodna, wciągająca książka, planszówka, szklaki... -to wszystko możesz kupić za mniej niż 15 zł. Fot. Shutterstock.com
Pływająca łódź podwodna, wciągająca książka, planszówka, szklaki... -to wszystko możesz kupić za mniej niż 15 zł.

"Jeśli chcesz zachwycić dziecko prezentem, wcale nie musisz wydawać fortuny. Często największą frajdę sprawiają niewielkie, proste zabawki …"
Zawsze kiedy to słyszysz masz ochotę odpowiedzieć: "Świetnie, tylko pokażcie mi te tanie i wartościowe prezenty!"? Oto i one - 11 super zabawek, które kosztują mniej niż 15 zł oraz adresy sklepów, w których można je kupić.

1. Pasta do balonów

Zabawa polega na dmuchaniu balonów przez specjalną rurkę, łączeniu ich oraz tworzeniu różnych kształtów i postaci. Konstrukcje, które z nich powstają, wyglądają jakby były zrobione z baniek mydlanych. Są jednak dużo trwalsze od nich.

 

Pasta do balonów

Fot. z edukatorek.pl

 

Cena: 11,99

www.edukatorek.pl

Czytaj też: 10 zabawek dla twojego dziecka

 

2. Mini Story Cubes

Jest to kieszonkowa wersja wielokrotnie nagradzanej gry Story Cubes. W zestawie mini znajdują się 3 sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach obrazki. Gracze rzucają kostkami (wszystkimi na raz) i patrząc na wylosowane obrazki, układają swoje historie. Zestawy można łączyć ze sobą, zwiększając atrakcyjność opowieści.

 

Poszlaki

Fot. z 3xk.pl

 

Cena: 12,99 zł

www.3xk.pl

Czytaj też: 5 pomysłów na prezent dla przedszkolaka

 

3. Skrzydła

Dzieci uwielbiają przebieranki. Z pewnością więc frajdę sprawią im skrzydła, które najpierw można oryginalnie ozdobić, a później założyć i zamienić się w jakieś skrzydlate stworzenie. Przydadzą się też na bal przebierańców w przedszkolu.

 

Skrzydła

 

Fot. z hocko.pl

Cena: 13 zł

www.hocko.pl

 

Czytaj dalej na następnej stronie: Zabawki dla dzieci za mniej niż 15 zł.

Tematy: zabawki dla dzieci, prezenty dla przedszkolaków, tanie zabawki

Komentarze