Świnka Peppa. Chrum… Chrum…

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Razem z wesołą świnką i jej rodzinką mali czytelnicy mogą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania dla dzieci w wieku 2–6 lat.

Książeczki tego rodzaju cieszą się niezmienną popularnością od lat. Zawierają różnorodne zadania, łamigłówki, kolorowanki itp. Pomagają dziecku rozwijać umiejętności i ćwiczyć posiadaną wiedzę w zabawie. Czasem uczą czegoś nowego. Aktywność dziecka skupia się na rysowaniu, liczeniu, wyszukiwaniu szczegółów, a to pobudza dziecięcą wyobraźnię, pomoga rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Po czasie aktywnej ruchowo zabawy na dworze lub w domu pomaga wyciszyć się i skupić. To też chwila wytchnienia dla uszu domowników, którzy wysłuchali już "koncertu piosenkarskiego" i dowiedzieli się, ile razy można przewrócić taboret, kiedy obiega się go dokoła.

Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza i sprawi dodatkową satysfakcję z wypełnienia książeczki. Kto wie, może te naklejki znajdą się również w innych miejscach domu…

Najnowsza książeczka poświęcona jest zabawie z cyferkami. Maluchy oswajają się z liczbami, kontrolują je i rozumieją. Świat cyfr staje się dla nich bardziej przyjazny i ciekawy.

Dodawaj, nie udawaj!

Komentarze