Magazyn Świnka Peppa

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Na kartkach tego magazynu jest wszystko. Sto pomysłów na wspólny czas z dzieckiem – zabawę, trochę nauki i pracę. Bo wycinanie i klejenie to ciężka praca.

Magazyn Świnka Peppa
Magazyn Świnka Peppa

Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej wielopokoleniowej rodzinki opracowano na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego. Peppa, jej braciszek, mama, tata, dziadkowie oraz wszyscy przyjaciele i znajomi to najsympatyczniejsi bohaterowie pod słońcem, nawet kiedy któregoś z nich boli brzuszek.

Magazyn skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia. Radość i przyjaźń. Wspólne przeżywanie przygód - takich jak jazda pociągiem - i zwykłych, codziennych zdarzeń - jak choćby jedzenie śniadania. To są wartości magazynu, który ma też niezwykłe walory edukacyjne w postaci kompetentnie przygotowanych zadań dla dzieci. Dają one możliwość rozwijania umiejętności maluchów w zabawie. Ale historyjki obrazkowe, krótkie opowiadania, zadania do wykonania to jeszcze nie wszystko, co czeka na małych czytelników. Są też konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Dodatkową wartość magazynu stanowi specjalna strona dla rodziców, gdzie poruszane są zagadnienia związane z wychowaniem i rozwojem dziecka.

Z najnowszym wydaniem magazynu Świnka Peppa aż dwa prezenty: pojemnik przyrodnika i niespodzianka!

Ponadto w magazynie m.in.:

  • pomysły dla mamy i taty na aktywne spędzenie czasu z dzieckiem
  • nauka cyferek ze świnką Peppą
  • jak zawsze mnóstwo ćwiczeń edukacyjnych
  • kolorowanki, zgadywanki
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami!

Magazyn Świnka Peppa z 2 prezentami już w kioskach!

Tematy: Świnka Peppa

Komentarze