Magazyn Nouky i Przyjaciele

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Nouky, Paco i Lola w końcu mają magazyn! To wspaniała okazja, żeby w zabawny sposób, z dzieckiem, dowiadywać się nowych rzeczy.

To czasopismo idealnie dopasowane do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku 2-5 lat. Magazyn powstał na kanwie uroczego serialu "Nouky i przyjaciele", emitowanego w paśmie dobranocki na TVP 1 oraz na kanale MiniMini. Magazyn w zabawny i mądry sposób porusza tematy bliskie małym czytelnikom. Ale sięga też po szerszą wiedzę i przekazuje maluchom, co to jest kalendarz, jakie są pory roku, jak poruszają się zwierzęta, jak przygotować się do święta babci i dziadka. Na takie i całkiem inne pytania odpowiada pismo. Jego bohaterowie - ciepłe, zgodne i pogodne pluszaki - dziwią się światu i stają się jego częścią. Tak jak nasze dzieci.

 

Zaletą publikacji jest koncepcja pisma, zbudowanego wokół wybranego tematu wiodącego, wspierająca edukacyjno-poznawczy charakter magazynu. Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie zupełnie inne aktywności połączone z treściami edukacyjnymi dopasowanymi do poziomu jego percepcji i umiejętności manualnych. Pismo propaguje wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Wydawca na łamach magazynu zachęca też rodziców do współpracy przy tworzeniu kolejnych jego numerów.
Do każdego wydania jest dołączony wspaniały prezent.

W aktualnym numerze Nouky i jego przyjaciele poznają różne święta, zrywają kartki z kalendarza, ogłaszają wspaniałe konkursy!  Do magazynu dołączony jest muzyczny prezent - wspaniałe cymbałki i niespodzianka - naklejki z trójką bohaterów bajki!

 

Poznaj świat!

Komentarze