Nowy Magazyn Mini Mini już w kioskach!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

To ulubione miejsce spotkań bohaterów dziecięcej telewizji Mini Mini. Wspólnie z bajkowymi postaciami, maluchy trenują spostrzegawczość, zdolności plastyczne oraz zdobywają nowe umiejętności.

Magazyn MiniMini
Magazyn MiniMini

Magazyn Mini Mini, na licencji czołowej stacji telewizyjnej dla najmłodszych dzieci Mini Mini, cieszy się coraz większą popularnością wśród małych czytelników. A jeśli ktoś nie ogląda kanału Mini Mini, z pewnością może się zaprzyjaźnić z bohaterami bajek przeniesionymi na kartki magazynu. Czekają tu mówiąca Marta, roztańczona Angelina, Harry ze swoim wiaderkiem pełnym dinozaurów, wesoły przedszkolak Bali, Świnka Peppa i jej rodzinka, Rajdek wraz z przyjaciółmi ze Srebrnego Toru, Adibu, który przyleciał z gwiazd, Elmo z ulicy Sezamkowej oraz wielu innych.

W każdym numerze bajeczka z morałem do poczytania. Strony z przeróżnymi bohaterami znanymi z telewizji, spięte narracją prowadzoną przez rybkę Mini Mini, zawierają mnóstwo atrakcji. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Galeria zdjęć zachęca czytelników do przysyłania fotografii - fajnie zobaczyć swoją buzię wydrukowaną w magazynie. Zawsze można wziąć udział w konkursie ze wspaniałymi nagrodami. Sekcja dla rodziców powstaje we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi.

Do każdego numeru dołączony jest prezent, który cieszy małych czytelników.

W czerwcowym wydaniu aż 2 prezenty-niespodzianki od rybki MiniMini!

Baw się i ucz z rybką MiniMini!

Tematy: Mini Mini

Komentarze