Dla Tadka Niejadka!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Niejedna mama zmaga się z brakiem apetytu u swojego dziecka. Na nieustanne „ale ja nie jestem głodny” rodzice ciągle szukają nowych rozwiązań. Na szczęście na rynku pojawił się interesujący produkt – Herbatka dla niejadka firmy Posti. Dzięki specjalnej formule herbatka poprawia i, co najważniejsze, pobudza apetyt. Wypróbujmy nowy sposób na niejadka!

Dzięki specjalnej formule herbatka poprawia i, co najważniejsze, pobudza apetyt.
Dzięki specjalnej formule herbatka poprawia i, co najważniejsze, pobudza apetyt.

Apetyt na zdrowie

W pierwszej kolejności należy wyraźnie podkreślić, że receptura herbatki dla niejadka zawiera wyłącznie naturalne zioła: biedrzeniec anyż, koper włoski i hibiskus, których dobroczynny wpływ na apetyt znany jest od pokoleń. W formule herbatki znajdziemy również 10 witamin (witamina C, witamina E oraz 8 witamin z grupy B), które uzupełnią niedobory w organizmie niejadka. Wśród nich szczególnie cenne są witaminy z grupy B, przyczyniające się do poprawy apetytu, a ponadto wpływające korzystnie na zdolności zapamiętywania.

 

Naturalna słodycz

Dzieciaki uwielbiają słodzone napoje (szczególnie te gazowane…), piją je w dużych ilościach, a co za tym idzie - przyzwyczajają się do ich słodkiego smaku. Często nie akceptują natomiast herbat i preparatów ziołowych. W pierwszej chwili Twój malec może więc spojrzeć na herbatkę nieprzychylnym okiem. Wystarczy jednak kilka łyków, a z pewnością ją polubi!

Dzięki zawartości wyjątkowego składnika - liści jeżyny z gatunku Rubus suavissimus - napój ma delikatny, słodki smak. W herbatce dla niejadka nie znajdziemy cukru ani sztucznych słodzików.
To ważna informacja, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że nadmiar cukru w diecie wpływa na obniżenie łaknienia. Ponadto, niezbyt lubiany przez dzieci ziołowy posmak złagodzono smakiem uwielbianych przez nie owoców. Herbatka jest więc nie tylko zdrowa, ale także idealnie spełnia smakowe wymagania najmłodszych.

 

Jedna chwilka, a tyle korzyści

Herbatka dla niejadka ma postać wygodnych saszetek, których zawartość zaparza się w ciągu kilku minut. Z pewnością szybciej można przygotować herbatkę instant (rozpuszczalną), jednak herbusiowa herbatka jest produktem o znacznie niższym stopniu przetworzenia. Na pewno warto poświęcić tę dodatkową chwilę, aby uzyskać napar o lepszych właściwościach prozdrowotnych.

 

Herbusie, do ataku!

Herbatka dla niejadka ma też swoje "rodzeństwo": zahartowaną w bojach o poprawę koncentracji herbatkę dla bystrzaka oraz herbatkę dla mistrza, której receptura pomaga zachować odporność, co jest szczególnie ważne w trudnym dla zdrowia dziecka okresie jesieni i zimy.

 

 

Komentarze