Czas na polskie trampki!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Trampkowy trend króluje na wybiegach i na ulicach miast. Trampki przestały być obuwiem sportowym czy codziennym, dziś nosimy je również przy bardziej formalnych okazjach, do sukienek czy marynarek.

Dzieci najbardziej lubią buty na rzepy, bo najszybciej można je nałożyć. Fot. Materiały prasowe
Dzieci najbardziej lubią buty na rzepy, bo najszybciej można je nałożyć.

Trend jest tak silny i żywy, ponieważ świetnie wpisuje się w styl naszego życia. We wszechobecnym pędzie szukamy rozwiązań, które dadzą nam jak największą wygodę. Przemieszczając się z miejsca na miejsce i załatwiając tysiące spraw, chcemy czuć swobodę każdego kroku.

Moda dziecięca również wchłonęła trampkowy trend, a sam trampek staje się idealnym bucikiem dziecięcym: modnym, wygodnym i pasującym do różnych ubranek. Dzieci noszą je chętnie przy każdej okazji, dlatego tak ważne jest aby były wykonane prawidłowo i zapewniały stopie odpowiednie podparcie.

Trampki Befado zostały zaprojektowane tak, by zadbać o prawidłową postawę dziecka i swobodę ruchów podczas każdej zabawy. Usztywniony zapiętek stabilizuje stopę, szerokie i wysokie czubki zapewniają przestrzeń paluszkom. Wyjmowana wkładka wykonana ze skóry naturalnej i pianki węglowej wchłania wilgoć i amortyzuje mikrowstrząsy.

befado kwiecien

 

Dzięki różnym rodzajom zapięć jak: zamki, rzepy, gumki nawet małe dziecko łatwo założy je bez niczyjej pomocy.

befado niskie

 

Obuwie jest certyfikowane i polecane przez ortopedów dzieciom już pierwszego roku życia.

befado różowe

Komentarze