Mamazone.pl patronem imprezy Świat Malucha 2013

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Mamazone.pl oraz Śląskie Centrum Targowe zapraszają dzieci z województwa śląskiego do Chorzowa, aby wspólnie spędzić czas na imprezie plenerowej "Świat Malucha 2013" zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w godzinach od 10 do 17.

Na małych gości czeka wiele atrakcji, które pozwolą im spędzić dwa dni na wspaniałej zabawie. Największą z nich będzie lunapark, zlokalizowany
na prawie 3 tys. m². W sobotę prezydent ufunduje wszystkim dzieciom możliwość godzinnej, bezpłatnej zabawy na wszystkich karuzelach.

Niecodzienną rozrywkę dla dzieci przygotował Uniwersytet Rozwoju, który zaprosi wszystkich do interesującego świata nauki. To właśnie podczas warsztatów prowadzonych przez przedstawicieli Uniwersytetu będzie można zbudować i zaprogramować własnego robota czy dotknąć zielonej glutosubstancji.

Ponadto każdy maluch będzie mógł skorzystać z darmowych przejażdżek konnych oraz przekonać się, jak smakuje przejażdża słynnym Harley'em.  O dobrą zabawę zadbają także dziecięce zespoły wokalne i taneczne oraz profesjonalny animator. Podczas imprezy odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego i gimnastyki artystycznej.

Dla rodziców z kolei przygotowano warsztaty z komunikacji bez przemocy, kiermasz rękodzieła i produktów tradycyjnych oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych badań medycznych  i mammograficznych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

plakat

Tematy: Dzień Dziecka, Śląskie Centrum Targowe

Komentarze