Raport specjalny Skąpiec.pl: Produkty dla niemowląt

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Skompletowanie wyprawki dla dziecka zajmuje zwykle dużo czasu i jest zadaniem kosztownym. Skąpiec.pl postanowił pomóc młodym rodzicom i przygotował raport specjalny „Produkty dla niemowląt”. Znalazły się w nim rankingi najwyżej ocenianych artykułów oraz wskazówki niezbędne podczas zakupu wózka, fotelika czy nosidełka.

Raport "Produkty dla niemowląt" jest podzielony na dwie części. W pierwszej z nich, zatytułowanej "Okiem internautów", prezentuje ranking najlepiej ocenianych artykułów z siedmiu kategorii produktowych: wózki, nosidełka, foteliki samochodowe, łóżeczka, leżaczki i huśtawki, maty edukacyjne oraz elektroniczne nianie. Wszystkie zestawienia powstały w oparciu o analizę recenzji dostępnych w serwisie Skąpiec.pl. Druga część, nosząca tytuł "Okiem ekspertów", zawiera porady dotyczące wyprawki autorstwa dziennikarek branżowych i blogujących mam.


 Wyniki raportu

Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że największym zaufaniem internautów w roku 2012 cieszyły się wózki polskiej marki X-lander. Jeżeli chodzi o fotelik samochodowy to niemal 17% internautów poszukujących fotelika dla swojego dziecka, wybrałoby produkt od Maxi-Cosi, natomiast w rankingu na najpopularniejszego producenta nosidełek pierwsze miejsce przypadło firmie Baby Bjorn. Tytuł ulubionego producenta łóżeczek zyskał polski Drewex, a w kategorii "Elektroniczne nianie" zwyciężył Philips. W kategorii leżaczków i huśtawek dla niemowląt niekwestionowanym zwycięzcą był Fisher Price. Użytkownicy Skąpiec.pl, którzy poszukiwali idealnej maty edukacyjnej dla swojego dziecka, wybierali spośród produktów marki Bright Starts, Tiny Love i Fisher Price


Całość raportu można pobrać ze strony Skąpiec.pl: 

http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/10/

raport_patroni

Tematy: Skapiec.pl

Komentarze