Martyna Wojciechowska Ambasadorką marki Soraya

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

21 marca 2013 roku do grona Ambasadorek marki Soraya dołącza Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, autorka książek i prowadząca swój autorski program „Kobieta na krańcu świata”. Martyna została Ambasadorką najnowszej linii kosmetyków Soraya Świat Natury.

Świat Natury to linia siedmiu preparatów opartych na olejach i esencjach roślinnych z różnych krańców świata. Powstała z inspiracji rytuałami pielęgnacyjnymi kobiet oraz sekretami ich piękna niezależnie od kultury i kraju pochodzenia. W recepturze każdego z produktów został zawarty inny olej roślinny. Linia odpowiada na większość potrzeb i pragnień pielęgnacyjnych kobiet, takich jak: regeneracja, odżywienie, zapobieganie zmarszczkom, wygładzenie naskórka, nawilżenie, poprawa jędrności oraz przywrócenie blasku.


"Kobiety chcą być piękne i zadbane bez względu na to, w jakim miejscu na świecie przyszło im żyć. Jedyne, co nas różni, to sposób, w jaki o siebie dbamy. Często podróżuję do miejsc, gdzie kobiety sięgają po naturalne składniki i z takich też tworzone są produkty Soraya Świat Natury. Cenię markę Soraya i mam do niej zaufanie odwielu lat." - mówi Martyna.

do_podmiany

Tematy: Martyna Wojciechowska, Soraya, Kobieta na krańcu świata

Komentarze