Warsaw Family Days

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

29 i 30 sierpnia na Torwarze odbędą się rodzinne targi. Wystawcy pokażą produkty dla ciężarnych, rodziców i dzieci do 10 roku życia. Będą też konsultacje i porady specjalistów, warsztaty oraz panele dyskusyjne.

Podczas Warsaw Family Days będziesz mogła skorzystać z konsultacji specjalistów w strefie medycznej. Fot. Materiały prasowe
Podczas Warsaw Family Days będziesz mogła skorzystać z konsultacji specjalistów w strefie medycznej.

Jeśli właśnie kompletujesz wyprawkę dla niemowlaka, wyprawa na Warsaw Family Days to dobry pomysł, by w jednym miejscu sprawdzić, co masz do wyboru i co naprawdę może ci się przydać. Wystawcy pokażą wózki, nosidełka, akcesoria, ubrania, zabawki a nawet meble i dekoracje do dziecięcego pokoju. Zresztą jeśli masz już starsze dzieci, to też na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych produktów dla swojej rodziny. Wystawcy zaprezentują książki, gry, zdrową żywność, kosmetyki i sprzęt domowy. Możesz liczyć, że wiele rzeczy uda się kupić taniej, bo organizatorzy obiecują Strefę Dobrych Cen i kupony rabatowe.

A co poza tym? W strefie medycznej, rad udzielą pielęgniarki, położne, pediatrzy, dietetycy i fizjoterapeuci. Będzie można także zrobić badanie KTG i tętna płodu. Zaplanowano również wystawę dinozaurów, pokaz mody oraz warsztaty artystyczne, naukowe i szycia. Dla przedszkolaków będzie specjalny kącik, dla ciężarnych gimnastyka, a dla wszystkich rodziców pokaz udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.familydays.pl i na fan page'u Family Days na Facebooku. Tam też można zgłosić się po bezpłatne wejściówki. Ich liczba jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć.

Warsaw Family Days - baner

Czytaj też: Kompletna wyprawka dla noworodka


Tematy: targi, produkty dla dzieci, Warsaw Family Days, produkty dla ciężarnych, produkty dla rodziców

Komentarze