Warsaw Baby SwapMnie. Tam warto być!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Wciąż trzymasz ubrania i zabawki, z których twoje dzieci dawno wyrosły? Poradniki dla rodziców, które znasz już na pamięć i stroje ciążowe, które (na szczęście ;) są już za duże? Pora oczyścić przestrzeń i zdobyć to, czego naprawdę potrzebujesz.

Bezgotówkowa wymiana ubrań ciążowych i dziecięcych SwapMnie już we wrześniu! Fot. SwapMnie
Bezgotówkowa wymiana ubrań ciążowych i dziecięcych SwapMnie już we wrześniu!

W ostatni weekend września (27.09 - 28.09) w Domotece na warszawskim Targówku odbędzie się dwudniowa impreza, którą szczerze polecamy - Warsaw Baby SwapMnie - Back to School. Głównym punktem programu będzie bezgotówkowa wymiana ubrań ciążowych i dziecięcych, a także podręczników szkolnych i akcesoriów związanych z wychowaniem dzieci. Ale to nie wszystko - będzie też trochę nauki i sporo zabawy. Ty np. będziesz mogła dowiedzieć się, jak zdrowo odżywiać dziecko, a ono wziąć udział w zajęciach kulinarnych, wokalnych lub plastycznych. Animatorzy zadbają, by dobrze się bawiło. To będzie także okazja do wymiany rodzicielskich doświadczeń oraz zrobienia czegoś dobrego dla innych - wszystkie rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli trafią do domów samotnej matki, biednych rodzin i uchodźców. Nie mamy więc wątpliwości, że zakończysz ten weekend bogatsza - jeśli nie o nowe rzeczy dla dziecka, to o nowe znajomości, wiedzę, umiejętności, poczucie dobrze spełnionego obowiązku i… upominki od patronów wydarzenia :)

Przekonaliśmy cię do udziału w SwapMnie? Pora więc przygotować się do imprezy. Zasady są proste:

  1. Przynieś rzeczy, które są w dobrym stanie, wyprane i wyprasowane.
  2. Ubrania rozwieszane są według rozmiarów na wspólnych wieszakach. Małe ubranka, zabawki książki i akcesoria dla dzieci układa się na stole oraz półkach.
  3. W zamian za przyniesione rzeczy możesz wziąć inne - te, których potrzebujesz. Ale uwaga - nie ma obowiązku wymieniać się 1 : 1 np. ubranko za ubranko. Możesz przynieść stos chłopięcych bluz, a wyjść z kilkoma książkami. Albo oddać trzy sukienki ciążowe, a wziąć zestaw zimowych ubrań dla dziecka.
  4. Podczas imprezy nie mniej ważna od owocnej wymiany jest przyjemna i serdeczna atmosfera. Organizatorzy kładą na nią duży nacisk i warto ich w tym wspierać :)

 Wymiana książek

 Fot. SwapMnie

 

Dzień uczestnictwa w imprezie kosztuje 10 zł.SwapMnie logo

Godziny:

27 września - 10.00 - 21.00

28 września - 10.00 - 19.00

Więcej szczegółów na stronie swapamnie.pl oraz na facebook.com/SwapMnie

 

Czytaj też: Ekorodzice: umiarkowani kontra radykalni

Tematy: wyprawka, ekologia, szafing, wymiana ubrań, akcesoria dla dzieci

Komentarze