Urodziła, choć poddała się sterylizacji

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Debbie Amos, która w przeszłości poddała się zabiegowi podwójnej sterylizacji, urodziła dziecko! – podaje „Daily Mail”.

Jak widać na przykładzie Debbie, medycyna czasem płata figle
Jak widać na przykładzie Debbie, medycyna czasem płata figle

43-latka z Essex po urodzeniu 3 dzieci 13 lat temu poddała się podwójnej sterylizacji. 3 miesiące temu okazało się jednak, że jest w 6. miesiącu ciąży! W zeszłym tygodniu przyszedł na świat jej syn, Connor, młodszy od wnuków, których doczekała się już Debbie.

- Pod koniec lipca czułam się ciągle zmęczona i zaczęłam odczuwać dziwne ruchy w brzuchu - mówi.

Zaniepokojona dziwną - bądź co bądź - sytuacją, postanowiła zrobić test ciążowy. Podwójna kreska wprawiła ją w osłupienie. Mąż Debbie - Melvyn (57) - po spojrzeniu na wynik, spytał ją podobno, czyj to test. Podczas wizyty u lekarza okazało się, że kobieta jest już w 23. tygodniu ciąży!

Debbie, która poddała się sterylizacji, na początku małżeństwa miała poważne problemy z zajściem w ciążę. Dzięki kuracji udało się jej urodzić dwójkę dzieci. Lekarze przekonywali ją, że po zaprzestaniu kuracji nie ma najmniejszych szans na zajście w kolejną ciążę (bez leków kobieta nie miała nawet miesiączki). Chociaż po 2. porodzie odstawiła leki, mimo to zaszła w ciążę po raz 3. W tym momencie Debbie zdecydowała się na zabieg podwójnej sterylizacji.

Chociaż dziecko pojawiło się na świecie niespodziewanie, Debbie i Melvyn są szczęśliwi z powodu nieoczekiwanego powiększenia rodziny. Debbie, babcia 3-letniego Calluma i 10-miesięcznej Courtney, uczy się na nowo opieki nad noworodkiem - wspiera ją w tym córka. - Kiedy ostatni raz zmieniałam pieluszki, używałam jeszcze tetrowych. Ciągle muszę więc prosić swoją córkę o porady - śmieje się Debbie.

Komentarze