Rusza największa cyrkowa impreza w Polsce

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

23 września w Warszawie rozpoczyna się XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – największe w naszym kraju wydarzenie cyrkowe.

Festiwal to wspaniałe widowisko dla całej rodziny: zaskakująca scenografia, bogata oprawa muzyczna, uwodząca gra świateł, znakomita konferansjerka i występy na najwyższym światowym poziomie. Cyrk Zalewski dba o najmniejsze szczegóły organizacyjne i techniczne, zapewnia wiele niespodzianek, dzięki czemu spełnia oczekiwania widzów, niezależnie od ich wieku.

W czasie XII Festiwalu warszawska publiczność zobaczy ponad 30 artystów reprezentujących 8 krajów, w tym Kenię, której przedstawiciele - słynna na całym świecie grupa akrobatów - zaprezentują w Polsce swój najnowszy program.

Wielu spośród występujących artystów będzie w Polsce pierwszy raz.

W ramach Festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć zapierającą dech w piersiach gimnastykę na szarfach, na huśtawkach i (po raz pierwszy) na pontonach, komika z Włoch, wyższą szkołę jazdy na koniu i wiele innych "numerów" w wykonaniu najlepszych artystów świata.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników zwierząt, wystąpią m. in.: konie palomino, słonie, lwy, wielbłądy, małpy, węże, papugi.

W ramach Festiwalu przewidziano konkursy z nagrodami dla widzów, którzy wezmą udział w głosowaniu na najlepszego artystę.

Szansę na nagrodę ma także najmłodszy jubilat, którego urodziny przypadają w dniu przedstawienia, na którym jest obecny. 

 

O organizatorze:

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz  (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation.

 

Czas trwania: 23 września - 23 października 2011 r. (weekendy)

Liczba przedstawień: 24

Liczba miejsc pod namiotem: 1800

Średnia liczba widzów na jednym przedstawieniu: 1450

Przewidziana liczba widzów festiwalu: 35 000

 

Uwaga, KONKURS! Odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj bilet rodzinny na przedstawienia Cyrku Zalewski.

Tematy: cyrk, Cyrk Zalewski, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Komentarze