Laureaci projektu Znak Jakości KidZone

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Sprawdź, jakie firmy zostały wyróżnione w II edycji

Właśnie rozpoczęła się III edycja Projektu Znak Jakości KidZone Fot. Shutterstock.com
Właśnie rozpoczęła się III edycja Projektu Znak Jakości KidZone

14 marca 2014 r. podczas gali finałowej ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone ogłoszono listę wyróżnionych w II edycji firm świadczących usługi lub oferujących produkty dla rodzin z dziećmi.

Od kilku dni możesz poznać ich bliżej i poczytać o nich w nowym wydaniu KidZone Quality Magazine. Jest on dostępny bezpłatnie online: http://kidzone.com.pl/wp-content/uploads/2014/06/KidZone-Quality-Magazine.pdf albo w wersji papierowej w miejscach wybranych przez organizatora jako "przyjazne rodzinie". Można go też zamówić na stronie projektu.

Magazyn KidZone

W jaki sposób zostały wybrane firmy zasługujące na wyróżnienie? Te, które były zainteresowane udziałem w projekcie, przesyłały swoje zgłoszenia, załączając ewentualne certyfikaty, atesty, zdobyte już wyróżnienia lub nagrody. Organizator oceniał je biorąc pod uwagę satysfakcję klientów, jakość produktów lub usług, innowacyjność, elastyczność i tzw. efektywność operacyjną.

W kwietniu rozpoczęła się II edycja. Firmy, które chcą wziąć w niej udział, mogą przesyłać swoje zgłoszenia do końca tego roku.

Tematy: KidZone, produkty dla dzieci, usługi dla rodzin

Komentarze