Operacje plastyczne na komunię

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Zamiast różańców i modlitewników rodzice na pierwszą komunię fundują dzieciom korektę wad urody u chirurga plastycznego oraz przejażdżki luksusowymi limuzynami – donosi telewizja TVN.

Komunia jest dla wielu rodziców okazją do organizowania wystawnych przyjęć.
Komunia jest dla wielu rodziców okazją do organizowania wystawnych przyjęć.

Drugoklasiści ubrani w suknie i garnitury z salonów mody ślubnej zajeżdżają do kościoła jaguarami, w których podczas mszy chłodzą się butelki bezalkoholowego szampana, a po przyjęciu sakramentu udają się na wykwintne przyjęcie do restauracji, by w prezencie dostać komputer lub quad - tak coraz częściej wygląda scenariusz pierwszokomunijnego przyjęcia.

Przygotowania do pierwszej komunii rozpoczynają się jednak wcześniej, ale wcale nie w salach katechetycznych, lecz w gabinetach chirurgii plastycznej, gdzie dzieciom poprawia się odstające uszy, prostuje nosy albo usuwa szpecące pieprzyki.

Efekt? Kilkulatki z tego dnia zapamiętują jedynie grube koperty banknotów, a rodzice zabawę w knajpie i błysk zazdrości w oczach dalekiej rodziny.

Reporterzy TVN obliczyli przybliżony koszt komunii w wersji de luxe - to co najmniej 5-10 tysięcy złotych albo nawet więcej, bo tak naprawdę wszystko zależy przecież od fantazji rodziców.

Tematy: komunia, operacje plastyczne

Komentarze