Zabawki roku 2016

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Najlepsze zabawki dla maluchów i przedszkolaków nagrodzone na targach zabawek w Norymberdze.

Co roku na targach w Norymberdze przyznawane są nagrody dla najlepszych zabawek. Fot. http://www.toyaward.de
Co roku na targach w Norymberdze przyznawane są nagrody dla najlepszych zabawek.

W pierwszym tygodniu lutego podczas Targów Zabawek w Norymberdze (Spielwarenmesse) wybrano najlepsze zabawki w czterech kategoriach wiekowych: dzieci od 0 do 2 lat, przedszkolaki, uczniowie oraz nastolatki. Jury szukało produktów, które dostarczą radości, są innowacyjne, oryginalne, dobrze wykonane i mają szansę stać się przebojem rynkowym. Oto nominowani i zwycięzcy w dwóch pierwszych kategoriach.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych (dzieci od 0 do 2 lat)

Nominowani do nagrody Toy Award 2016

1. Ksylofon Pat Bells Station firmy PlayMe Toys International

Dzięki dołączonej do ksylofonu książeczce nawet najmłodsze dzieci są w stanie wygrywać proste melodie. Wystarczy, że będą naciskać rączką drewniane przyciski zgodnie z kolorowym kodem.

ksylofon pat bells

Fot. z http://www.toyaward.de

2. Fontanna z kaczuszkami do kąpieli Yookidoo Musical Duck Race firmy Yookidoo

W fontannie na baterie pływają kaczuszki w różnych kolorach i o różnej liczbie otworków. Zwierzątka można wkładać na czubek fontanny i zmieniać kierunek i liczbę wypływających strumieni. Nawet najwięksi przeciwnicy kąpieli nie będą chcieli wyjść z wanny ;)

fontanna Yookidoo Musical Duck Race

 

Fot. z www.facebook.com/Yookidoointl

Zdobywca Toy Award 2016 w kategorii: dzieci od 0 do 2 lat

Hulajnoga, jeździk i spacerówka w jednym Globber 5 in 1 firmy GLOBBER TEMPLAR

Dzieciaki mogą ten pojazd wykorzystywać na trzy sposoby: siedzieć w nim i być pchane przez rodziców, poruszać się same jak w klasycznym jeździku albo mknąć na nim jak na hulajnodze. Zabawka jest piękna i łatwo dostosować jej kształt do wieku i umiejętności dziecka. Zresztą zobacz sama:

 

Czytaj też: jak wybrać pierwszy rower dla dziecka

Najlepsze zabawki dla przedszkolaków (dzieci od 3 do 5 lat)

Nominowani do nagrody Toy Award 2016

1. Muzyczne pudełko Tonies firmy Boxine

Wystarczy postawić jedną z figurek na sześciennym głośniku, by zaczęła opowiadać lub wyśpiewywać swoją historię. Można korzystać z gotowych nagrań albo przygotować własne - dzięki temu malec będzie mógł słuchać piosenek śpiewanych przez mamę lub bajek opowiadanych przez tatę, kiedy rodzice będą w pracy.

Tonies

 

Fot. z http://www.tonies.de

2. Kulodrom Quadrilla Space City firmy Hape International

Pędzące w dół po torach kulki mają w sobie coś magnetycznego. Dzieciaki uwielbiają się w nie wpatrywać i potrafią wielokrotnie ustawiać je na szczycie zjeżdżalni, by kolejny raz śledzić ich trasę. Dlatego rynek zabawek pełen jest kulodromów. Ten dodatkowo świeci w ciemnościach i daje możliwość budowania różnych tras. Zwłaszcza jeśli połączymy klocki z innymi zestawami tej serii.

Kulodrom Quadrilla Space City

Fot. z www.toyaward.de

Zdobywca Toy Award 2016 w kategorii: dzieci od 3 do 5 lat

Zestaw małego konstruktora Junior Kit firmy Revell

Klocki, z których można zbudować wóz strażacki, radiowóz, kabriolet, terenówkę i wyścigówkę. Wystarczy połączyć części śrubkami i dokręcić je zabawkowym śrubokrętem. System jest prosty, więc z budową poradzą sobie nawet początkujący konstruktorzy, a efekt trwały, i gotowe pojazdy na pewno nie rozpadną się na zakrętach.

junior kit zestaw konstruktora

Fot. z http://juniorkit.revell.de

Czytaj też: Najlepsze zabawki dla dzieci z podziałem na kategorie wiekowe

 

Tematy: zabawki, zabawki dla dzieci, zabawki dla niemowlat, zabawki edukacyjne, zabawki dla dzieci od 3 lat, nagrodzone zabawki, targi zabawek

Komentarze