Najskuteczniejsze afrodyzjaki!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Magazyn „Times of India” opublikował sprawdzoną listę najskuteczniejszych, naturalnych afrodyzjaków. Sprawdź, co jeść, aby temperatura w twoim związku była wysoka!

Spożywanie niektórych pokarmów może skutecznie podnieść temperaturę związku!
Spożywanie niektórych pokarmów może skutecznie podnieść temperaturę związku!

1) Ostrygi

Ostrygi i inne skorupiaki są bogatym źródłem cynku, składnika mineralnego odpowiedzialnego za produkcję testosteronu. Testosteron, chociaż jest hormonem męskim, występuje również w organizmie kobiety i odpowiedzialny jest za wysoki poziom libido u przedstawicieli obu płci. W cynk bogaty jest również kawior!

 

2) Papryka chili

Ostry smak papryce chili nadaje kapsaicyna - organiczny związek chemiczny, który stymuluje zakończenia nerwów, podnosi ciśnienie krwi i powoduje pocenie. Podobno kapsaicyna powoduje również uwalnianie endorfin - hormonów szczęścia, które sprzyjają zwiększeniu ochoty na seks.

 

3) Czekolada

Czekolada, jeden z najpopularniejszych drobnych prezentów, zawiera fenyloetyloaminę - organiczny związek chemiczny, zwany przez niektórych badaczy "miłosnym". Działanie fenyloetyloaminy jest porównywane do działania endorfin.

 

4) Banany

Banany, poza swoim kształtem nasuwającym wielu jednoznaczne skojarzenia, zawierają bromelinę - enzym poprawiający męską siłę.

 

5) Środki chemiczne

Do pozostałych afrodyzjaków, polecanych przez "Times of India", uzyskanych na bazie roślin, należy m.in. johimbina - związek chemiczny uzyskany z kolumbijskiego drzewa yohimbe, zażywany w postaci kropli przed stosunkiem pomaga utrzymać erekcję poprzez zwiększony napływ krwi do narządów płciowych. Popularnym afrodyzjakiem jest również hiszpańska mucha - produkt na bazie kantarydyny, substancji wytwarzanej przez jeden z rodzajów chrząszczy. Działanie hiszpańskiej muchy jest podobne do działania johimbiny - polega na zwiększeniu napływu krwi do genitaliów. Uwaga - afrodyzjaki chemiczne powinny być stosowane z umiarem i ostrożnością!

Tematy: seks

Komentarze