Matka utopiła troje dzieci

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Dramatyczne wydarzenia w Newburgh w stanie Nowy Jork. Po rodzinnej kłótni kobieta wsiadła do samochodu razem z czwórką dzieci, a następnie wjechała prosto do rzeki Hudson. Uratował się tylko 10-letni syn.

Matka wjechała do rzeki z trójką dzieci.
Matka wjechała do rzeki z trójką dzieci.

Jak podaje lokalna policja, bezpośrednią przyczyną desperackiego czynu 25-letniej Lashandry Armstrong  była sprzeczka, po której rozpędzonym samochodem, wraz ze swoimi dziećmi wjechała z pomostu dla łodzi w Newburgh do rzeki Hudson. Media podają, że 10-letni chłopak uciekł z tonącego pojazdu i dopłynął do brzegu. Takiego szczęścia nie miało rodzeństwo 10-latka - nurkowie znaleźli troje dzieci w wieku 2 i 5 lat oraz 11 miesięcy razem z matką na głębokości trzech metrów, około 25 metrów od brzegu.

Szok dla mieszkańców

Przemoczonego i wycieńczonego 10-latka na brzegu rzeki znaleźli strażacy. Chłopiec powiedział, co się stało, ale od tego czasu ma problemy z mówieniem o tym incydencie. - Powtarza tylko frazę "samochód wjechał do wody", jest w głębokim szoku - powiedział na konferencji prasowej komendant policji Michael Ferrara.

Mieszkańcy nie mogą się otrząsnąć z tego wydarzenia, które miało miejsce w nocy z wtorku na środę. - W historii naszego miasta nie było żadnego bardziej dramatycznego wydarzenia - podkreśla burmistrz Newburgh, Nicholas Valentine

Nie wiadomo, co było przyczyną sprzeczki, która doprowadziła do dramatu. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. Wiadomo jednak, że ok. godziny 19.43 funkcjonariusze otrzymali wezwanie do domu Armstrongów z informacją o przemocy w rodzinie i niebezpiecznej sytuacji matki z dziećmi. Kiedy oficerowie policji pojechali na miejsce, w domu już nikogo nie zastali.

Tematy: wypadek

Komentarze