Internet rujnuje życie seksualne kobiet

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Według najnowszych badań brytyjskich naukowców za swoje nieudane życie seksualne kobiety najczęściej winią internet, pocztę elektroniczną i nowoczesne gadżety – podaje serwis telegraph.co.uk.

Korzystanie z internetu to jeden z powodów, dla których pary odsuwają się od siebie.
Korzystanie z internetu to jeden z powodów, dla których pary odsuwają się od siebie.

To właśnie na te zdobycze współczesnej technologii wskazują kobiety, które czują się zaniedbane przez swoich mężczyzn - surfowanie po internecie i zabawa elektronicznymi gadżetami sprawia, że ich partnerzy są zbyt roztargnieni lub zajęci, by pielęgnować intymność w związku.

Badania pokazały również, że lata, w których kobiety uprawiają najwięcej seksu, nie pokrywają się z czasem, kiedy potrzebują go najbardziej: ponad połowa pytanych uważa, że szczyt swoich seksualnych możliwości i potrzeb osiąga po 30-stce, ale aż 2/3 z nich najbogatsze życie erotyczne prowadzi wcześniej - między 20. a 30. rokiem życia.

Co jeszcze nie pozwala kobietom cieszyć się seksem? Wśród najczęściej wymienianych przyczyn pogorszenia się jakości życia seksualnego pojawiły się: długie godziny pracy (55%), zmęczenie (83%) oraz brak czasu (74%).

Tematy: internet, seks, życie seksualne, partnerstwo

Komentarze