Dowiedziała się o ciąży w 9 miesiącu

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

26-letnia Brytyjka, u której zdiagnozowano niepłodność, zgłosiła się do lekarza z bólami kręgosłupa. Jakie było jej zdziwienie, kiedy okazało się, że jest w dziewiątym miesiącu ciąży...

26-letnia Rebeka i 10 lat od niej starszy Martin z Leicester przez pięć lat starali się o dziecko, niestety - bez rezultatów. Dwa lata temu lekarze zdiagnozowali u Rebeki zespół policystycznych jajników i powiedzieli jej, że nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę i urodzić dziecka. Kobieta wraz ze swoim mężem pogodzili się z tym, że nigdy nie będą mieć pełnej rodziny. Dwa lata później Rebeka zaczęła się skarżyć na ból pleców i wahania nastroju, poszła do lekarza, a po tygodniu - 8 marca - urodziła córkę Sophie-Mae. Historię rodziny Raynor opisuje dziennik "Daily Mail". - Nie mieliśmy pojęcia, że będziemy mieć dziecko, dowiedzieliśmy się dopiero kilka dni przed urodzinami córki - powiedział Martin. Rebeka prawdopodobnie zaszła w ciążę podczas zeszłorocznego urlopu w Hiszpanii.

Prawdziwy cud

Informacja o dziecku była ogromnym zaskoczeniem dla Raynorów. - To prawdziwy cud, którego się w ogóle nie spodziewaliśmy - mówi ojciec dziecka - Informacja o tym, że nigdy nie będziemy mieć potomstwa sprawiła, że głęboko schowaliśmy marzenia o dziecku, a tu taka niespodzianka! Rebeka opisuje swoje dolegliwości: - Myślałem, że ból pleców wynikający z podnoszenia ciężarów w pracy, a wahania nastroju wynikają z aury zimowej, która sprzyja przygnębieniu.
Kobieta podkreśla, że od pewnego czasu czuła dziwne bóle brzucha, ale nigdy nie pomyślałaby, że jest w błogosławionym stanie. Dopiero lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u Rebeki ciążę. - Pierwsze co przyszło mi do głowy po tej informacji, to że nie mamy nic przygotowanego dla dziecka - wspomina dumny ojciec.

Ciężarna udała się do szpitala w Leicester, gdzie poprzez cesarskie cięcie urodziła ważącą 2,83 kg Sophie-Mae. Dziewczynka urodziła się z dziurą w sercu, jedną nerką oraz rozszczepioną wargą i podniebieniem, ale już tydzień temu opuściła szpital i zamieszkała wraz z rodzicami.

Tematy: niepłodność

Komentarze