Czas na wyprawkę

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Koniec sierpnia to czas, kiedy rodzice rozpoczynają kompletowanie wyprawek przedszkolnych i szkolnych swoich dzieci. Wszystkim, którzy wybór odpowiednich artykułów piśmienniczych mają jeszcze przed sobą, przedstawiamy produkty marki BIC.

Trzy razy wyjątkowość

Co sprawia, że artykuły BIC są tak chętnie wybierane przez rodziców maluchów, a dzieci je uwielbiają? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: wyjątkowość. Wszystkie produkty marki są bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie zawierają toksycznych substancji. Poza tym, co ważne dla rodzica małego ekspresyjnego artysty, zdecydowaną większość z nich można bez trudu usunąć z ubrań czy delikatnej skóry dziecka.

Oprócz tego, że produkty BIC są bezpieczne, ważne dla rodziców będą także inne zalety: wspomaganie prawidłowego rozwoju palców, rozwijanie kreatywności dziecka oraz przystępna cena. Maluchy z kolei zachwycą się kolorami kredek i flamastrów, spodobają im się także innowacyjne rozwiązania, które pozwolą rozwijać wyobraźnię.

 

Czarodziejskie flamastry

Magiczne flamastry istnieją naprawdę! Można nimi malować tak jak farbkami, a dzięki zmywalnemu tuszowi na bazie wody, ślady z ubrań, zasłon czy innych tkanin łatwo sprać i… zacząć zabawę na nowo! To flamastry Visaquarelle.

Dzieciom, które uwielbiają artystyczne eksperymenty, szczególnie polecamy flamastry Color&Create. W opakowaniu znajdą  6 flamastrów z klasycznym tuszem  do malowania tła oraz 6 flamastrów z tuszem specjalnym, dzięki którym stworzą na kolorowych tłach efekty specjalne.

Dla rodziców dzieci, które poszukują przeróżnych miejsc do wyrażania swoich rysunkowych BIC także znalazł rozwiązanie. Są nim pisaki Kid Couleur, którymi bez wyrzutów sumienia można malować nawet po ścianach. Kiedy miejsca na ścianach zabraknie, przywrócenie czystej przestrzeni do ponownego malowania jest możliwe dzięki zmyciu rysunków gąbką nasączoną wodą i mydłem.

 

Kredki akwarelowe - do zadań specjalnych

Magia kredek wciąż zachwyca dzieci. Te, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania, dodatkowo je zafascynują. Kredkami Aquacouleur można malować na dwa sposoby: tradycyjnie lub… jak farbkami. Tak, to naprawdę możliwe! Wystarczy zamoczyć kredkę w wodzie, aby otrzymać efekt malowania farbami akwarelowymi.  

Wyjątkowość produktów BIC to także dbałość o środowisko. W ofercie znajdują się między innymi kredki wykonane w 54% z materiałów z odzysku. Są bardzo odporne na złamania. Jeśli jednak mała rączka będzie tak zawzięta, że kredka się złamie, rodzic może być spokojny - kredki Evolution Triangle nie pozostawiają drzazg ani nie kaleczą.

 

Niebanalna świeca w kolorze

Kredki świecowe nie muszą być nudne! Plastidecor Triangle to kredki trójkątne, które wygodnie leżą w małych dłoniach i zapewniają prawidłowe ułożenie palców dziecka. Dodatkowo, żadna z dwunastu kredek nie zabrudzi ani rąk, ani ubranek i jest bezpieczna dla maluchów od 1. roku życia.

A dla maluchów, które skończyły 3 lata proponujemy wykręcane kredki Turn&Color. Ich wyjątkowość, poza tym, że można je wykręcać na najróżniejsze sposoby, tkwi w plastikowym korpusie, dzięki któremu dziecko się nie pobrudzi, a kredka nie złamie.

 

BIC - z pomysłem dla dzieci w każdym wieku

Wszystkie produkty BIC są odpowiedzią na codzienne potrzeby. Wszystkie tworzone są z pasją i pomysłem, by zachęcać najmłodszych do tworzenia i przeżywania radości.

Po więcej informacji wejdź na: http://www.bickids.com/

bic_kids_logo

 

produkty_do_artykulu

 

Tematy: przedszkole, szkoła, BIC, kredki, flamastry

Komentarze