Zbliża się „Dzień narodzin” na CBS Reality!

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

„Dzień narodzin” to pełna emocji kronika ukazująca przygody świeżo upieczonych rodziców i ich dzieci. Zobaczymy jak spędzają pierwszych sześć tygodni razem. Każdy półgodzinny odcinek dokładnie śledzi, co dzieje się u powiększającej się rodziny, przedstawia jej stan zdrowia i sytuację materialną oraz pokazuje związane z tym wydarzeniem emocje. Na program zapraszamy od 5 stycznia w dni powszednie o 15:00 i 15:30.

W "Dniu narodzin" możesz zobaczyć codzienność z noworodkiem. Fot. Materiały prasowe
W "Dniu narodzin" możesz zobaczyć codzienność z noworodkiem.

W każdym odcinku "Dnia narodzin" poznamy nową parę rodziców i będziemy jej towarzyszyć w trakcie pierwszych tygodni po porodzie. Na własne oczy zobaczymy drogę przyszłych rodziców  do szpitala, wielki wysiłek i stres związany z porodem, odwiedziny rodziny i przyjaciół oraz kontrole lekarskie noworodków. Wraz ze świeżo upieczonymi mamą i tatą doświadczymy też lęku o zdrowie dzieci. W odwiedzanych przez nas domach będziemy mogli także zaobserwować totalny chaos, stos brudnych naczyń i pieluch. Dowiemy się również, czym jest wielodniowy brak snu i wyczerpanie, ale przede wszystkim zobaczymy z bliska  wielkie, wszechogarniające szczęście, które towarzyszy przyjściu na świat dziecka. W poszczególnych odcinkach znajdziemy także sporo przydatnych informacji na temat opieki nad noworodkiem, takich jak poprawne trzymanie, pory karmienia czy zalecane szczepienia.

W pierwszym sezonie poznamy przejętych nową rolą Leo i Paulę oraz ich pierwsze dziecko, córeczkę Lolę. Bohaterami tego sezonu będą także Rebbeca i Randy, którzy stresują się, mimo że spodziewają się już swojego trzeciego dziecka i są doświadczonymi rodzicami. Dla bohaterów programu narodziny potomka to najważniejszy moment w życiu, jednak  każdy przeżywa go inaczej. "Dzień narodzin" to obraz życia rodziców po porodzie, jakiego wcześniej nie widzieliście!

 

Na serial "Dzień narodzin" kanał CBS Reality zaprasza od 5 stycznia w dni powszednie o 15:00 i 15:30.

Tematy: noworodek, reality show, TV

Komentarze