Gdybym była w ciąży, to bym kupiła!

Ocena: 4.77/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

7 produktów dla mamy i dziecka, które podbijają świat, są oryginalne, pomysłowe albo „tylko” urocze.

1. Żyrafa Sophie

- I co tam ostatnio jest modne wśród rodziców? - zapytała niedawno moja kosmetyczka (nie ma dzieci i nie jest w ciąży) i zanim zdążyłam nabrać powietrza, by jej odpowiedzieć, usłyszałam: "Podobno hitem jest jakaś żyrafa Sophie".  No więc rzeczywiście żyrafa Sophie jest hitem. Ten pochodzący z Francji piszczący gryzak ma już 50 lat i nie traci popularności. Trafia do wszelkich rodzicielskich zestawień "Best of". Kiedy zapytaliśmy was na Facebooku, czy znacie Sophie i rozumiecie jej popularność, otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi, z czego większość była entuzjastyczna: "U nas hit zdecydowanie. Przy ząbkowaniu sprawdziła się lepiej niż specyfiki z apteki.", "Córa ją tak wymęczyła, że przestała piszczeć", "Mój syn nie chciał żadnego gryzaka wziąć do buzi, a tu proszę...żyrafa Sophie... Też nie wiem o co chodzi, ale spełnia swoją rolę." Jeśli tak dalej pójdzie Sophie będzie synonimem gryzaka, jak Adidas - butów sportowych.

Żyrafa Sophie

Fot. z zyrafa-sophie.pl

Cena: 69,00 zł

Żyrafę Sophie można kupić na http://zyrafa-sophie.pl

 

2. Poduszka do spania dla ciężarnych

Większość kobiet pod koniec ciąży ma problem ze snem. Brzuch przeszkadza i trudno się wygodnie ułożyć, zwłaszcza jeśli wcześniej spało się głównie na brzuchu. Duża poduszka w kształcie litery C, pomaga przyjąć komfortową pozycję. Po urodzeniu dziecka można ją wykorzystywać jako poduszkę do karmienia. W Internecie funkcjonuje także pod nazwą "kojec".

Kojec dla ciężarnych

Fot. z motherhood.pl

Cena: 159 zł

Poduszkę do spania dla ciężarnych można kupić na http://motherhood.pl/sklep

 

3. Koc chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym

Niestrudzeni "amerykańscy naukowcy" wciąż publikują nowe doniesienia dotyczące wpływu używania komórek, komputerów i  tabletów na zdrowie. Pewnie jeszcze trochę poczekamy na oficjalne wspólne stanowisko, ale nie ulega wątpliwości, że promieniowanie istnieje i nie ma co przesadzać z wystawianiem się na nie. Zwłaszcza w ciąży. Ta myśl przyświecała producentom specjalnego kocyka Belly Armor, zrobionego z tkaniny z wysoko przewodzącego srebra (cokolwiek to znaczy), która ma do pewnego stopnia chronić przed promieniowaniem. Kocyk kładzie się na brzuchu podczas korzystania z komputera czy komórki.

. Koc chroniący przed promieniowaniem

Fot. z www.bellyarmor.com

Cena: 69$

Koc chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym można kupić na  https://www.bellyarmor.com/belly-armor-shop/

 

4. Koszulka do noszenia dziecka

Kiedy dziś widzę kobiety noszące niemowlęta w chustach, żałuję, że to rozwiązanie nie było tak popularne, gdy moje dziecko było malutkie. Całymi dniami nosiłam syna na rękach w pozycji pionowej, więc dziś nie mogę przejść obojętnie obok produktów dla mam, które pozwalają mieć wolne ręce i jednocześnie dziecko przy sobie. Dlatego w tym zestawieniu musiała znaleźć się koszulka, w którą można włożyć niemowlaka. Zainstalowanie i wyjęcie z niej malucha sprawia wrażenie wyjątkowo prostego.

Koszulka do noszenia dziecka

Fot. z www.lalabu.com

Cena: 70$

Koszulkę do noszenia dziecka można kupić na http://www.lalabu.com/shop/

 

5. Nakładka na klawiaturę laptopa

To produkt z serii budzących refleksję: "Gdybym chwilę pomyślała, to bym sama wymyśliła".  Nakładka na laptopa chroni klawiaturę przed małymi łapkami. Można więc zostawić na chwilę dziecko oglądające Świnkę Peppę czy Clifforda bez obawy, że zawartość komputera wyleci w powietrze (bynajmniej nie do chmury;)). Przyda się zresztą także podczas wspólnego oglądania bajek, bo radosny cios w klawisze może przyjść znienacka. Czekamy teraz na ochronę ekranu.

Nakładka na klawiaturę laptopa 2

Fot. z kidlid.com

Cena: 37$

Nakładkę na klawiaturę laptopa możesz kupić na http://www.kidlid.com/

 

6. Spacerówka origami

Producenci, którzy chcą zwrócić uwagę na nowy model wózka nie mają lekko. Fantastycznych pojazdów dla najmłodszych jest mnóstwo. Spacerówce Origami udało się jednak wyrwać przed szereg. Dlaczego? Poza pięknym designem ma kilka funkcji, które trudno zlekceważyć. Przede wszystkim "samoskładanie" - po naciśnięciu guzika, wózek się składa lub rozkłada. Poza tym można do niego podłączyć komórkę, by ją naładować. Wózek bowiem sam ładuje się podczas jazdy, chociaż od czasu do czasu wymaga też tradycyjnego ładowania. Ma też światła, która sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni podczas spaceru i ekran LCD, który informuje m.in. o temperaturze i przebiegu naszej wycieczki. Istna rozpusta!

Spacerówka origami

Fot. z 4moms.com

Cena: 849,99 $

Spacerówkę origami można kupić na https://www.4moms.com/origami#

 

7. Nakładka na szklankę

Czyli jak z kapka zrobić niekapek. Silikonowe nakładki z dziubkiem lub otworem na słomkę pasują do szklanek i kubków różnej wielkości. Chodzi o to, by nie być skazanym na jeden "niekapek", tylko w razie potrzeby samemu sobie go stworzyć. Przyda się zwłaszcza poza domem. Wygodne i ładne.

 

Nakładka na szklankę 2

Fot. z sipsnap.com

Cena: 19,95$

Nakładkę na szklankę można kupić na http://sipsnap.com/collections/all

Tematy: spacerówka, produkty dla mam, produkty dla dzieci, gryzaki dla dzieci, poduszka dla ciężarnej, koszulka do noszenia dziecka

Komentarze