7-latka stanie na czele parady karnawałowej w Brazylii?

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Karnawał w Rio de Janeiro w tym roku może się rozpocząć od skandalu obyczajowego. Podobno na czele parady, obok skąpo odzianych tancerek, ma stanąć 7-letnia Julia Lira.

Roznegliżowane, seksowne tancerki są wizytówką karnawału w Rio de Janeiro / ONS
Roznegliżowane, seksowne tancerki są wizytówką karnawału w Rio de Janeiro / ONS

Brazylijski karnawał kojarzy się przede wszystkim z seksownymi, roznegliżowanymi tancerkami samby. Jedna z nich co roku na początku stycznia zostaje wybrana królową szkoły samby i w tej roli występuje w paradzie na sambodromie. W tym roku wybór padł na niezwykle utalentowaną 7-latkę.

Jak donosi serwis tvn24.pl, miejscowy sędzia zapowiedział, że posunie się nawet do użycia siły, aby powstrzymać organizatorów imprezy. Sprawą zajęła się Rada Ochrony Dzieci, organizacja zajmująca się prawami najmłodszych. Jej przedstawiciel powiedział: - Nie chcemy dopuścić, by siedmioletnia dziewczynka wystąpiła w roli, która tradycyjnie ma bardzo seksualny obraz - czytamy w serwisie tvn24.pl.

Zarówno organizatorzy imprezy, jak rodzina dziewczynki nie widzą nic niestosownego w występie 7-latki. Zapowiadają jednak, że dostosują się do wyroku sądu.

Karnawał w Rio de Janeiro w tym roku zacznie się 13 lutego i potrwa do 16 lutego. Czy 7-latka stanie na czele parady, okaże się niebawem.

Komentarze