53-latka została mamą po 34 latach starań

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Kim Parsons została mamą po 34 latach starań, licznych poronieniach i nieudanych próbach in vitro – donosi brytyjski „Daily Mail”. Kobieta zrealizowała swoje marzenie o macierzyństwie dzięki pomocy surogatki.

Kim Parsons starała się o dziecko przez 34 lata
Kim Parsons starała się o dziecko przez 34 lata

Kim zaczęła starać się o dziecko w wieku 18 lat. W trakcie 7 kolejnych lat 3 razy zaszła w ciążę i 3 razy poroniła. Następnie poddała się 5 próbom in vitro.

Kiedy i ta możliwość zawiodła, Kim i David zdecydowali się na adopcję. Niestety, na przeszkodzie stanął ich wiek. W 2006 roku para zdecydowała się zwrócić się do agencji pośredniczącej w kontaktach między osobami chcącymi skorzystać z usług matki zastępczej a surogatkami. Dzięki matce zastępczej we wrześniu 2008 roku na świecie pojawiła się Bonnie.

- Wszystkie lata przepełnione bólem i oczekiwaniem odeszły w niepamięć, kiedy tylko na nią spojrzałam - mówi Kim Parsons o swojej córce. - Przez te 34 lata wydaliśmy ok. 50 tys. funtów, aby zrealizować swoje marzenie - ponieśliśmy koszty lekarstw, zapłodnienia in vitro, leczenia i dojazdów. Ale było warto - dodaje.

Tematy: poronienie, in vitro, surogatka

Komentarze