Znajdź czas na seks, mając małe dziecko

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Jeśli po przyjściu dziecka na świat wasze życie seksualne zanikło, najwyższa pora to zmienić! Poznaj sprawdzone sposoby na ponowne rozpalenie ognia w sypialni!

Dobrym pomysłem będzie zamontowanie zamka w drzwiach sypialni.
Dobrym pomysłem będzie zamontowanie zamka w drzwiach sypialni.

Już dawno zapomnieliście, co znaczy spontaniczny seks? W wolnej chwili wolicie się zdrzemnąć albo po prostu nie macie siły na miłosne igraszki? Tysiące spraw na głowie sprawiają, że pomysły na łóżkowe zabawy to ostatnia rzecz, o której chcielibyście myśleć? W waszej sytuacji to normalne, małe dziecko absorbuje większość uwagi i energii. Postarajcie się jednak pielęgnować waszą bliskość, są na to sposoby:

 

Nie ograniczajcie liczby zbliżeń

Jeśli to tylko możliwe, kochajcie się jak najczęściej, rodzicielstwo może okazać się zbawienne dla przełamania rutyny - seks o różnych porach dniach i w różnych miejscach (kuchnia, samochód, winda…) będzie koniecznością, gdy w sypialni śpi niemowlę albo urzęduje opiekunka.

 

Poznajcie inny wymiar seksu

To nie musi być pełny stosunek, jest wiele innych form zbliżenia, które będą sprawiać wam radość; dotykajcie się, okazujcie sobie czułość i zainteresowanie nawet podczas zwykłych codziennych czynności.

 

Wykorzystujcie czas, kiedy dziecko śpi

Zmywanie naczyń czy prasowanie może poczekać, jeśli akurat macie ochotę i szansę pobyć sam na sam.

 

Skorzystajcie z pomocy

Poproście rodzinę o zaopiekowanie się dzieckiem albo wynajmijcie opiekunkę i… idźcie na randkę. To może być romantyczna kolacja, piknik albo cokolwiek innego, co sprawia wam przyjemność.

 

Nie traćcie czasu

Nie czekajcie z seksem do momentu, kiedy dziecko przeprowadzi się do drugiego pokoju albo wyjedzie z dziadkami na weekend. Ta chwila może naprawdę bardzo odwlec się w czasie, a wy zaczniecie oddalać się od siebie; wykorzystujcie każdą szansę na bliskość, jaka się nadarzy.

 

Wprawiajcie się w nastrój

Piszcie pikantne smsy, dzwońcie do siebie w ciągu dnia, dzięki temu będziecie z niecierpliwością czekać na wieczór.

Tematy: seks

Komentarze