Dlaczego faceci kochają zołzy

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

No właśnie, dlaczego? Bo one wiedzą, czego chcą i doskonale znają swoją wartość. Dlatego zamiast na siłę zadowalać mężczyznę i być wiecznie grzeczną dziewczynką, zacznij myśleć o sobie – pokaż pazur!

Jasno dawaj do zrozumienia, co jest dla ciebie ważne i w jaki sposób chcesz być traktowana.
Jasno dawaj do zrozumienia, co jest dla ciebie ważne i w jaki sposób chcesz być traktowana.

Grzeczna dziewczynka w bieliźnie

Miła dziewczynka wdzięczy się do mężczyzn, żeby dostać to, co chce, a kiedy nie dostaje - płacze, dąsa się i obraża. Manipuluje, wymusza, zgadza się na rzeczy, na które wcale nie ma ochoty, żeby tylko on był zadowolony. Zwykła usprawiedliwiać jego niewłaściwe zachowanie i iść na wszystko, co jej zdaniem zadowoli mężczyznę, byle tylko za wszelką cenę utrzymać związek.

Jest zawsze do dyspozycji i potrafi jechać do mężczyzny w środku nocy lub przyjąć go u siebie, bo nagle jej panu zmieniły się plany, czeka w koronkowej bieliźnie gotowa zaspokoić jego pragnienia… Ale uwaga!  Często jest tak, że to, za czym się uganiamy, ucieka nam sprzed nosa. A jeśli to za mężczyzną gonisz w koronkowej koszulce, to bardzo możliwe, że najpierw cię wykorzysta, a potem szybko odfrunie.

Dlatego jeśli chcesz układać sobie związki z mężczyznami na własnych zasadach, jeśli chcesz na długo pozostać atrakcyjną i pragniesz rozdawać karty na salonach damsko-męskich relacji, przestań być miłą dziewczynką i zacznij myśleć o sobie.

Kobieta z pazurem

Babka z klasą wie, że jest dorosłą kobietą i nie ma w niej nic dziecinnego. Wie, czego chce i potrafi wyrażać swoje oczekiwania i potrzeby. Jasno daje do zrozumienia, co jest dla niej ważne i w jaki sposób chce być traktowana. Nie używa eufemizmów i nie wdzięczy się do mężczyzn, żeby cos uzyskać. Nie robi niczego, na co nie ma ochoty i nie boi się uświadomić tego swemu partnerowi.

Jego nieodpowiednie zachowanie czy brak szacunku natychmiast dostrzega i komunikuje swoje niezadowolenie. Szanuje siebie i tego samego oczekuje od innych. Spotyka się z mężczyzną jak równy z równym, ma charakter i pazur, którego w razie potrzeby potrafi użyć.

Zadziorna czy wredna?

I taka kobieta jest godna szacunku i pociągająca dla mężczyzn! Niektórzy nazywają ją zołzą, ale nie dlatego, że jest złośliwa czy perfidna. Super babka z pazurem nie jest jędzą ani wrednym babsztylem, a tradycyjną zołzą bywa tylko wtedy, gdy musi.

Jej cechą charakterystyczną jest brak obsesji na punkcie zadowalania mężczyzny czy kogokolwiek innego poza sobą. Nie wali głową w mur, żeby zdobyć uznanie innych ludzi. A jeśli ktoś jej nie akceptuje, traktuje to jak opinię jednego człowieka.

Jest kobietą niezależną i także w związku z mężczyzną nie przestaje być sobą. Nie gra, nie manipuluje, nie kłamie. Mówi, co myśli i robi, co chce. Zna swoją wartość, ma poczucie humoru i dystans do siebie i innych. Potrafi pokazać pazury i ta jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku.

Zapomnij więc o byciu grzeczną i zawsze miłą dziewczynką!

  • żyj według własnych zasad i wartości
  • zachowaj własną przestrzeń, zainteresowania, przyjaciół
  • miej własny rytm, zamiast tańczyć, jak on zagra
  • decyduj, jak chcesz być traktowana
  • toleruj tylko to, co chcesz tolerować
  • miej odwagę odejść, jeśli związek nie spełnia twoich oczekiwań

Pamiętaj, aby pozostać panią samej siebie, bo władza działa jak afrodyzjak.

 

Na podstawie: Sherry Argov, "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"

Komentarze