Sprawdź, czemu warto rozważyć prywatne prowadzenie ciąży

Ocena: 5.00/5 Głosów: 1
Ta treść była już przez Ciebie oceniana!

Jeżeli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie jesteś przyszłą mamą, która bardzo odpowiedzialnie podchodzi do tematu ciąży i szuka dla siebie oraz dla swojego dziecka jak najlepszych rozwiązań.

Jako przyszła mama wiesz, że w ciągu najbliższych miesięcy będziesz musiała regularnie kontrolować stan swojego zdrowia oraz rozwój dziecka w Twoim łonie. Aby komfortowo i bezpieczenie przejść przez najwspanialszy okres w Twoim życiu potrzebujesz fachowej, prywatnej opieki medycznej. Antidotum Plus to oferta ubezpieczenia zdrowotnego, w ramach którego (poza standardową opieką) będziesz mieć zapewnioną także opiekę podczas ciąży. Każde badanie, każdą wizytę u specjalisty czy u wybranego przez Ciebie indywidualnie ginekologa będziesz mogła zrealizować we wszystkich placówkach sieci Lux Med. Zapewnisz sobie tym samym dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów na terenie Polski.

Jeżeli szukałaś już informacji na temat kosztów prowadzenia ciąży u prywatnego ginekologa to na pewno wiesz, że jedna wizyta u tego specjalisty to koszt nawet 150 zł, nie wspominając o kosztach dodatkowych badań wykonywanych na specjalistycznym sprzęcie. Pod koniec ciąży Twoje wizyty w gabinecie ginekologicznym mogą się zwiększyć nawet do kilku w miesiącu. Tymczasem ubezpieczenie Antidotum Plus w najtańszym wariancie to koszt tylko 52 zł miesięcznie. Możesz je kupić w internetowym markecie ubezpieczeń inseco.pl. Co zyskasz kupując polisę zdrowtną? Przede wszystkim:

  • opiekę ginekologiczną już od pierwszych dni Twojej ciąży wraz z prowadzeniem dokumentacji medycznej;
  • komfortowy (telefoniczny) sposób umawiania wizyt i rezerwacji badań w dogodnym dla Ciebie terminie;
  • brak ponoszenia dodatkowych kosztów badań, które muszisz wykonać w czasie ciąży (np. poziom glukozy, USG, cyklicznie morfologia);
  • szybki i wygodny dostęp do wszelkiej dokumentacji, która będzie Ci potrzebna do kompletowania dokumentów do "becikowego".

Kupując te ubezpieczenie zapewnisz sobie nieograniczony dostep do konsultacji ginekologicznych (w tym także tych specjalistycznych), zagwarantujesz sobie także możliwość wykonywania: wszelkich badań (także cytologicznych, testów, USG). Największą zaletą tego ubezpieczenia jest brak karencji - czyli ochrona ubezpieczeniowa przysługuje Ci już od pierwszego dnia trwania ciąży (większość towarzystw ubezpieczeniowych stosuje karencję - czyli ustanawia okres następujący bezpośrednio po zawarciu umowy ubezpieczenia, przez który przyszłej mamie nie przysługują świadczenia związane z prowadzeniem ciąży. Okres ten zazwyczaj trwa od 8 do 12 miesięcy).

 

 serce

 

Ubezpieczenie Antidotum Plus w wariancie Pełny i Prestiż obejmuje także diagnostykę chorób tarczycy, a jak powszechnie wiadomo ten hormom często sprawia problemy kobietom w czasie ciąży (niedoczynność tarczycy w ciąży wiąże się z ryzykiem wielu powikłań, które wpływają zarówno na matkę, jak i na dziecko). Kupując te ubezpieczenie zagwarantujesz sobie dostep do wszystkich badań (TSH, T3, T4, fT3, fT4).

 

Inne zalety tego ubezpieczenia to także wygoda przy umawianiu wizyt - do każdego specjalisty umówisz się telefonicznie poprzez Infolinię Medyczną, a o wyborze danego specjalisty (w tym lekarza prowdzącego Twoją ciążę) zdecydujesz sama (kierując się przy tym opiniami o lekarzach zdobytymi w tylko Tobie właściwy sposób). Po wykupieniu polisy i zawarciu umowy ubezpieczeniowej otrzymasz imienną kartę, którą w celach identyfikacyjnych będziesz sie posługiwać w placówkach Lux Med.

 

Posiadanie polisy zdrowotnej w czasie ciąży to same zalety. Myśl, że zawsze - bez ograniczeń - możesz koszystać z porad najlepszych specjalistów na terenie całej Polski jest dla przyszłej matki bezcenna.

Tematy: ciąża, zdrowie w ciąży, LuxMed

Komentarze