1 2 3 4 5
Ocena: 4,8/5 Głosów: 2
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Pierwsza wizyta w ciąży u ginekologa

Agnieszka Antczak Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące pierwszej wizyty przyszłej mamy u ginekologa:

  • Jak wygląda pierwsza wizyta ciężarnej u ginekologa?
  • Jakie badania lekarz zleci w czasie pierwszej wizyty?
  • Jakie badania lekarz zasugeruje w czasie pierwszej wizyty?
  • Co to jest karta ciąży?

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
18-08-2014

OOOO! Jestem taka napalona idę na sex! Aa

23-02-2013

Polecam fajną stronkę www.pierwsza-wizyta.pl z jej pomocą dowiedziałam się dużo ciekawych i istotnych rzeczy, odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Jest tam parę filmów i zdjęć.

05-08-2012

nie ma to jak w wieku 11 lat brać się za sex gdy dopiero co zaczęło się miesiączkować, masz za swoje tylko żeby dziecko nie poszło w twoje ślady. Pozdrawiam i powodzenia.

13-02-2012

test wyszedł pozytywnie, według obliczeń powinien być to 6 tydzień... poszłam do lekarza, który mnie nie zbadał, nie zadał żadnych pytań (prócz daty ostatniej miesiączki). zlecił badania krwi i moczu i kazał przyjść za miesiąc, żeby potwierdzić, że to ciąża. czy to normalne? zadnych pomiarów ciśnienia, wywiadu etc.

02-12-2011

bylam z chlopakiem na dyskotece on zabralam mnie do lozka nie zabezpieczylismy sie gdy poszlam na badania USG wyszo ze jestem w ciazy a nie jestem jeszcze na to gotowa (mam 11 lat) co powinnam zrobic nie powiem mamaie bo sie boje powiedzialam przyjaciolce mam nadzieje ze nie urosnie mi brzuch boje sie pomozcie. julia

18-11-2011

dodam ze całe szczęście mam zdrowego synka ale moje badania przez cała ciąże ograniczały się tylko do badania krwi, moczu, usg i poziomu cukru. nic więcej.

18-11-2011

podczas pierwszej wizyty u ginekologa miałam badanie ginekologiczne i dostałam tylko skierowanie na badanie krwi, grupę krwi i mocz. Żadnych innych. gdy przyszłam do domu zauważyłam ze w karcie ciąży pisze mi że piersi była badane i że są bez zmian a takiego badania nie miałam a już nie wspominając o innych badaniach jak np na toksoplazmozę itp