1 2 3 4 5
Ocena: 4,5/5 Głosów: 2
399
Komentuj
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Aborcja - aspekty ginekologiczne

O aborcji opowiada ginekolog, Agnieszka Antczak-Judycka. 

  • Jakie są wskazania do przeprowadzenia aborcji?
  • Jak wygląda zabieg aborcji?

 Film pochodzi z serwisu: zdrowy-seks.pl

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
01-05-2015

Dla mnie Aborcja do morderstwo.

09-06-2014

tego nie da się słuchać. A gdzie w tym wszystkim jest dziecko? Co oni chcą usuwać? Tkanki ciążowe? Skoro to nie jest dla nich dziecko to po co ten zabieg? Obumarcie płodu to nie to samo co aborcja. Aborcja jest morderstwem. Z takim podejściem to ludzie się sami wyniszczą - "zdrowy-seks", a w razie "komplikacji" w postaci ciąży proponujemy morderstwo czyli aborcję.

09-06-2014

Opróznienie tkanek ciążowych??? Co to jest? Tkanka ciążowa to chyba lożysko, ale jak można tak nazwać DZIECKO???

08-06-2014

Masakra jakas. Zlepkiem czego jest ta pani 'doktor'.

08-06-2014

straszne.

08-06-2014

Śmieci ,nie ludzie. Jak mozna żyć tak egoistycznie ? Polecam film niemy krzyk .

08-06-2014

PRECZ z ABORCJĄ!!!!!!!!

08-06-2014

a matce dozywocie jesli ciazy z gwaltu lub ze stwierdzonymi wadami genetycznymi nie usunie. ale co tam matka, kobieta , dla Was matek-polek, niemal swietych w swych pogladach, kobieta to pojemnik, inbkubator, ja mozna poswiecic w imie wyzszych celow. zeczywiscie, osobliwa moralnosc.

08-06-2014

Pani zapomniała jeszcze powiedzieć o sposobach zabijania urodzonych ludzi. Jest metoda powieszenia, polegająca na zawieszeniu tkanek na odpowiednio związanym sznurze, jest metoda rozstrzelania polegająca na przestrzeleniu tkanek odpowiednim pociskiem, jest także metoda toksykologiczna polegająca na wprowadzeniu do tkanek doustnie bądź dożylnie substancji toksycznej. Urodzone już tkanki trochę trudniej odessać metodą próżniową, ale zawsze można zakopać gdzieś w lesie, albo wrzucić do rzeki. W prawie polskim metody te na razie są zakazane, ale ...

08-06-2014

Tak strasznie szkoda mi tej kobiety, to nie jedyny z nią film. Nie wiem jak można mówić ze spokojem o wskazaniach do zabicia drugiego, najbardziej bezbronnego człowieka.

07-06-2014

"Film pochodzi z serwisu: zdrowy-seks.pl" - śmieszne! Tacy chorzy ludzie nie powinni wypowiadać się w kwestiach tak kluczowych jak ludzkie życie, a tym bardziej uprawiać seks. Wiem, że jesteście chorzy, bo inaczej nie można tego wytłumaczyć!

07-06-2014

Aborcyjna nomenklatura i logika. Chciana ciąża = dziecko, niechciana = płód, masa ciążowa, zlepek tkanek itd. Jakby nie chodziło o człowieka.

07-06-2014

Jaki z tej kobieciny lekarz, skoro nie leczy, tylko morduje bezbronnych i jeszcze się tym chwali

07-06-2014

Terminacja ?! Chyba Zabicie dziecka ze złością. Okłamywanie samego siebie że aborcja to zabieg.

07-06-2014

żadna ze znanych mi kobiet, które to zrobiły 10-15 lat temu nie umie żyć z tą świadomością teraz ...a jest za późno

07-06-2014

To dziwne że poza tymi niechcianymi ciążami używa się innej terminologii np dziecko, maluch, dzieciątko w odniesieniu do tego samego wieku prenatalnego. czyli kochane to dziecko a nie kochane to masła, tkanka ciążowa

04-05-2014

Lekarz ma mówić płód lub zawartość macicy, a nie dzidziuś bo tak brzmi terminologia medyczna. To wskazuje na jego profesjonalizm a nie nieczułość. Chyba nikt z was nie zauważył, że prawo dopuszcza przerwanie ciąży, więc darujcie sobie te zażarte wpisy. Oczywiście wiem, że wśród was same matki polki, co dziecko z gwałtu bezwarunkowo pokochają i dzieckiem z wadami wrodzonymi zajmą się przez 24h/na dobę, ale nie wszyscy muszą podejmować takie decyzje i nic wam do tego, zajmijcie się własnym podwórkiem zamiast uprawiać tutaj namiastkę kamienowania. Widzę w was tę samą gawiedź, która kiedyś cieszyła się na publiczne egzekucje.

04-05-2014

Drodzy komentujący. Dla dopełnienia obrazu trzeba wam tylko jeszcze dać kamienie w ręce i usankcjonować kamieniowanie, wtedy podejrzewam będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

05-02-2014

ech ludzie... Polacy... Sama będę niedługo mamą, ale nie widzę w tej wypowiedzi, która ma wydźwięk czysto naukowy, nic gorszącego i nic, co mogłoby powodować tak "żywe reakcje". Zawsze znajdą się Ci za i Ci przeciw. Trzeba się nauczyć być na tyle mądrym życiowo, żeby tolerować inne zdanie niż moje, inne poglądy, przekonania, inną wiarę. Niektórzy są dostają to wraz z wychowaniem, inni muszą się nauczyć, a reszta jest niestety zbyt tępa, by pojąć pewne aspekty życia. Trochę dystansu do świata. Nie popieram aborcji, ale nie potępiam ludzi którzy się na nią decydują, z tych czy innych powodów. No tak..., tylko, że ten artykuł wogóle nie powinien budzić takich refleksji i powodować takich emocji. Medycyna. Tyle.

17-10-2013

Niech żyją dzieci!