1 2 3 4 5
Ocena: 4,5/5 Głosów: 2
381
Komentuj
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Aborcja - aspekty ginekologiczne

O aborcji opowiada ginekolog, Agnieszka Antczak-Judycka. 

  • Jakie są wskazania do przeprowadzenia aborcji?
  • Jak wygląda zabieg aborcji?

 Film pochodzi z serwisu: zdrowy-seks.pl

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
05-02-2014

ech ludzie... Polacy... Sama będę niedługo mamą, ale nie widzę w tej wypowiedzi, która ma wydźwięk czysto naukowy, nic gorszącego i nic, co mogłoby powodować tak "żywe reakcje". Zawsze znajdą się Ci za i Ci przeciw. Trzeba się nauczyć być na tyle mądrym życiowo, żeby tolerować inne zdanie niż moje, inne poglądy, przekonania, inną wiarę. Niektórzy są dostają to wraz z wychowaniem, inni muszą się nauczyć, a reszta jest niestety zbyt tępa, by pojąć pewne aspekty życia. Trochę dystansu do świata. Nie popieram aborcji, ale nie potępiam ludzi którzy się na nią decydują, z tych czy innych powodów. No tak..., tylko, że ten artykuł wogóle nie powinien budzić takich refleksji i powodować takich emocji. Medycyna. Tyle.

17-10-2013

Niech żyją dzieci!

16-09-2013

Wszyscy krytykujacy Pania doktor to ludzie pozbawieni wlasnego rozumu i intelektu, zapewne mochery albo obludnicy jak caly PIS Pani doktor przekazala tylko wiedzę jaka posiada, slowami czysto zawodowymi, merytorycznie i rzeczowo, niech wielcy krytycy tego materialu opisza to swoimi slowami docierajac do osób ktore sa za lub przeciw aborcji, aby zadnej ze stron nie urazić. Zreszta szkoda do Was przemawiac , Wy wiecie swoje...troche tolerancji bo z Waszych kochaniutkich dzieci wyrosna rasisci i faszysci , ludzie którzy nie toleruja innego zdania i pogladów niz wlasne... kochane mamuski zal mi Was i Waszego potomstwa. Na szczescie jest wolnosc slowa bo gdyby nie to to same byscie mordowaly w imie Waszych racji...czyli byly byscie takie same jak Ci lekarze których nazywacie mordercami....a smierc to smierc nie wazne kto kogo i za co !!!

07-07-2013

Tępe baby, odstawcie komputery i zajmijcie się lepiej wychowywaniem tych swoich "cudów życia", zamiast pieprzyć od rzeczy. Jest mi wstyd, że mieszkam w tak zacofanym kraju, w którym kobiety nie znają swoich i tak ograniczonych już praw (np. wskazanie do aborcji w przypadku kiedy ciąża zagraża życiu matki, ciąża pozamaciczna, wady genetyczne płodu; o gwałtach i kazirodztwie nie będę wspominać, gdyż zapewne matki Polki zaleje krew, bo dzidziusia można urodzić pokochać <3 ). I jakby tego było mało, przesiadujecie w sieci, macie dostęp do nieograniczonej wiedzy, ale mimo to, postanowiłyście po obejrzeniu materiału zlinczować doktor medycyny za rzetelny i profesjonalny opis zabiegu i wysnuć swoje idiotyczne wnioski i mądrości z palca wyssane, zamiast czegoś się dowiedzieć poszukać. Co z Was za matki? Co Wam wyrośnie, jak Wy takie głupie jesteście? Czego oczekiwałyście po tej pani doktor? Że o zabiegu, który wykonuje się legalnie w prawie całej Europie w setkach tysięcy przypadków, będzie mówiła z bólem serca i łzą w oku? Jako LEKARZ?! Ktory na codzień widuje naprawdę wiele? I na koniec. Skoro tak boli Was czyjaś aborcja. Skoro tak bardzo macie w dupie czy ktoś to robi, bo ma fanaberię, czy nie chce mieć dziecka, czy choroba nie zezwala.... Na ch... to oglądacie? Po co się denerwować, włączcie sobie tvn style, popatrzcie jak sprzątają, gotują, czy co tam, Wy, mamusie oglądacie ;).

25-05-2013

Co za zimna suka!

09-10-2012

większość z Was to kapuściane łby i nic do Was nie dociera...jak w inny sposób wytłumaczyć ten temat? nie chodzi tutaj o aspekt moralny tylko wytłumaczenie samego zabiegu i ich metod od strony czysto medycznej, chyba o to chodziło w artykule prawda?! są kobiety których płód obumiera :-( i muszą się poddać takiemu zabiegowi, dobrze że mogą znaleźć tutaj informacje o dostępnych metodach. Jak Wam się nie podoba to nie czytajcie i tyle!

08-10-2012

"Tkanka ciążowa", "zawartość macicy"??? No tak, bo jak by to brzmiało, gdyby mówiła o "odsysaniu" czy "rozczłonkowywaniu" DZIECKA... Do tej pory bardzo często wchodziłam na mamazone'owy kalendarz ciąży, by zobaczyć, jak rośnie i rozwija się maleństwo pod moim sercem. Ale po obejrzeniu kilku filmików nt. aborcji, rozstaję się z tym schizofrenicznym portalem.

27-09-2012

Ludzie co Wy tutaj piszecie!?!?! Przecież ta kobieta tłumaczy pojęcie aborcji, sposób w jaki się ją wykonuje. Przecież nie powiedziała, że to jest dobre i tak robi. Ja jestem po abrazji (łyżeczkowanie macicy). Straciłam moje dziecko w 10 tygodniu ciąży i potrzebny był ten zabieg. Nic nie pamiętam bo robiony jest w znieczuleniu ogólnym ale myślę, że przebiega podobnie jak aborcja :(

22-09-2012

Zabieg aborcji to przewanie ciąży, nie zabójstwo, jak wiele osób uważa. Nazywanie lekarzy wykonujących swoją pracę "mordercami" jest żenujące - myślę, że kobieta ma prawo decydować o tym, czy chce mieć dziecko czy nie. Płód, który nosi w sobie nie wykształca się na tyle, by móc porównywać go do w pełni rozwiniętego człowieka więc uważam, że negatywne komentarze pod powyższym filmem są całkowicie nieuzasadnione.

12-09-2012

Mój dzidziuś , a nie zawartość macicy czy tkanki ciążowe , umarł w ósmym tygodniu ciąży. Każda aborcja , obojętnie z jakiego powodu, jest zabójstwem dzidziusia a ludzie którzy nazywają ten fakt inaczej to hipokryci i mordercy. Gwałt ? sprawcy grozi 12lat a dziecku tak poczętemu śmierć i to jest straszne !!!!

24-08-2012

no sorry.... ale ten materiał to jakaś pomyłka! Strata ciąży a aborcja to dwie różne rzeczy Ja za moje dziecko, które straciłam życie bym oddała byle by tylko mogło żyć a aborcja to nic innego jak morderstwo. Jak "lekarz" choć tej pani nim nazwać nie można może mówić o zabijaniu a nie o ratowaniu życia!

23-08-2012

przed filmem reklama...chron dziecko przed rotawirusem...parodia normalnie...tkanka ciazowa...czlowiek to nie tkanka ciazowa

23-08-2012

Wysysanie zawartości macicy? Dlaczego nie mówi Pani, co wysysa? Człowieka, dziecko, osobę, życie. A godność i prawo do życia? Pani jest człowiekiem, lekarzem, który składał przyrzeczenie lekarskie? A może już Pani o nim zapomniała? To przypomnę je Pani: Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych, stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.

22-08-2012

Gratuluję tej pani spokoju i dobrego samopoczucia...po tych wszystkich "wysysaniach"...

22-08-2012

Pięknie Pani opowiada o wysysaniu "wnętrzności" macicy...

22-08-2012

Pani Agnieszko Antczak-Judycka, a swojej mamie, też by Pani tak tłumaczyła? Chciałaby Pani, by inna pani doktór tak spokojnie z nawet z uśmiechem, jak to Pani robi, wytłumaczyła Pani mamie, jak to należy zrobić?

22-08-2012

ten film to głupota.

22-08-2012

Nie no Proszę Państwa, żenada, sami sobie w twarz plujecie takim video.

22-08-2012

Żenujący poziom, doprawdy. To jakby na stronie poświęconej poronieniom dać filmik z porodu i szczęśliwą mamę. Albo na portalu o pogrzebie wkleić wesoła pioseneczkę typu "Będę cię brał w aucie". Są jacyś myślący administratorzy tego portalu?

22-08-2012

Wyobraźmy sobie teraz H.Himmlera, który spokojnym, beznamiętnym głosem mówi o wynalazku ludzkości cyklonie b, za pomocą którego jest w stanie humanitarnie unicestwić dowolną ilość ludzi na raz. Nie widzę żadnej różnicy między nim, a panią ginekolog. Duży minus dla tego serwisu:/

FORUM DLA MAM Rozmowy o trudnych doświadczeniach