1 2 3 4 5
Ocena: 4,8/5 Głosów: 2
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Toksyczny związek

Sylwia Woronowicz, psycholożka i psychoterapeutka, odpowiada na pytania o toksyczny związek:

  • Kiedy związek jest toksyczny?
  • Jak uwolnić się z toksycznego związku?

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
15-08-2013

toksyczne zwiazki sa wynikiem niedojrzalosci partnera, ktory ciagle przedklada zycie rodzinne nad imprezkami ukazujac dominacje we wszystkich sferach( finanse-telefony-wypowiedzi-nieakceptowanie indywidualnosci w zwiazku-roznice kulturowo-religinje-osmieszanie za liczebnosc dzieci przez inne zwiazki-dominacja w ,, lozku"-zle wplywy z domow rodzinnych ukrywane w zwiazkach , prowadzenie podwojnego zycia....niektorych zwiazkow nie uda sie ,, wyleczyc " i korzystniejsze jest rozejscie sie niz ciagle zadreczanie, kontrolowanie, ,, wpadanie"-odpowiedz na nurtujace pytania z okresleniem typow mesko-damskich znajduja sie w ksiazce profesrora Z.Lwa Starowicza-,, o mezczyznie", ,, o kobiecie". Niektorzy sa kamuflarzami-w ukladach poligami ukrywanej-w tzw,, trojkatach "-na etapie wyszuumienia-z niedojrzaloscia a nawet sa narcyzmami a wedlug mnie nie potrafia kochac zadowalajac sie seksualnie po czym odrzucaja. zdecydowanie lubuja sie w pozyskiwaniu kobiet ,, latwych"-ukazujac swoja nadpobudliwosc do partnerek lub zon.

05-06-2013

My dotarliśmy do świetnej książki zwiazek-toksyczny.pl Przeczytaliśmy i to uratowało nasz związek. Polecam. Książka ma tytuł "Mężczyzna od a do z"

11-10-2012

By ratować toksyczny związek to oboje partnerów musi chcieć to zrobić i wiele razem zrozumieć,a to raczej zakrawa na cud bo przeważnie to jedna strona przegląda na oczy a druga się beoni przed zmianami.

03-09-2012

No dobra dobra, dzięki temu że jest człowiek w sieci internetowej zaraz wszystko może okazać się toksyczne! Jest wiele przejawów społecznych które wskazują na destrukcyjne działanie wobec danych rodzin i rodziny w ogóle. Pani psycholog w tym co mówi w filmie, również tylko uwydatnia zamiast coś spróbować mówić o naprawie takich związków nie raniąc każdej ze stron!