Polecamy:

Zęby mleczne

icon Jak zapobiegać próchnicy zębów mlecznych

Zęby mleczne służą dziecku do około szóstego roku życia. Czy trzeba je kontrolować i leczyć, jeśli pojawia się próchnica? Jak dbać o zęby mleczne? (wiêcej)

icon Zęby mleczne – coraz bardziej popularne źródło pozyskania komórek macierzystych

Komórki macierzyste zazwyczaj są pobierane z krwi pępowinowej tuż po porodzie. Coraz częściej jednak matki decydują się na to, aby komórki macierzyste uzyskać z zębów mlecznych dzi... (wiêcej)

icon Higiena jamy ustnej niemowlaka

Czy niemowlęciu potrzebny jest stomatolog? Kiedy kupić pierwszą szczoteczkę? Jak dbać o zęby i jamę ustną małego dziecka? Sprawdź odpowiedzi na częste pytania rodziców! (wiêcej)

wideo-icon Mleczne zęby

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące mlecznych zębów: Co to są zęby mleczne? Kiedy u dziecka pojawiają się pierwsze zęby? W jakiej kolejności ... (wiêcej)

wideo-icon Próchnica zębów mlecznych - leczenie

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące leczenia próchnicy zębów mlecznych: Jakie są metody leczenia próchnicy zębów mlecznych? Co to jest remineral... (wiêcej)

wideo-icon Lakierowanie zębów mlecznych

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące lakierowania zębów mlecznych: Co to jest lakierowanie zębów? Kiedy lakierować zęby mleczne? (wiêcej)

wideo-icon Próchnica

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące próchnicy u dzieci: Co to jest próchnica? Co to jest próchnica butelkowa? Co to jest próchnica okrężna? ... (wiêcej)

wideo-icon Stan zębów dziecka

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące stanu zębów dziecka: Co ma wpływ na rozwój zębów dziecka? Co ma wpływ na stan zębów dziecka? Co dziecko p... (wiêcej)

Inne tematy: stomatolog, video, wideo

wideo-icon Wypadanie zębów mlecznych

Magdalena Kośmider, stomatolog, odpowiada na pytania dotyczące wypadania mlecznych zębów: Kiedy zaczynają wypadać mleczne zęby? Zęby zaczynają wypadać w 5.-6. roku życia dzi... (wiêcej)

icon Pierwsza wizyta u dentysty

Jeśli na samą myśl o dentyście czujesz się nieswojo, zadbaj o to, aby z twoim dzieckiem było inaczej. Zobacz, jak zaplanować pierwszą wizytę dziecka u stomatologa (wiêcej)

Najpopularniejsze tematy w serwisie:

video (815) wideo (813) ginekolog (169) dieta (158) karmienie piersią (136) psycholog (99) poród naturalny (92) położna (83) dieta w ciąży (82) ciąża (78) alergia (72) ojcostwo (67) przedszkole (64) kalendarz ciąży (62) niepłodność (62)

Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.