Polecamy:
1 2 3 4 5
Ocena: 2,8/5 Głosów: 5
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Emofix - ochronna maść hemostatyczna

Dodano , ostatnia aktualizacja: 2011-12-13 , autor:

Preparat powstrzymuje krwawienia ze skóry i błon śluzowych oraz im zapobiega. Polecany bezpośrednio po zranieniu. Rekomendowany dla osób o szczególnej wrażliwości dziąseł i/lub cierpiących na częste krwawienia z nosa.

Pobierz ulotkę

 

 

Dlaczego warto stosować Emofix?

• Wzmacnia działanie naturalnych mechanizmów krzepnięcia krwi
• Przyspiesza proces gojenia się ran
• Tworzy mechaniczną barierę ochronną
• Może być stosowany bezpośrednio po zranieniu, zarówno u dzieci, jak i dorosłych
• Dzięki naturalnym składnikom daje wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania - może być używany zarówno incydentalnie jak i regularnie.

Kiedy zalecane jest stosowanie Emofixu?

W przypadku występowania sporadycznych lub częstych dolegliwości związanych z:

• krwawieniem z nosa (wywołanym samoistnie lub spowodowanym urazem),
• krwawieniem z dziąseł,
• krwawieniem ze skóry.

Opakowanie

Tubka o pojemności 30 g

Postać

Maść

Skład

Mieszanka nasyconych kwasów tłuszczowych, wyciąg białkowy z drożdży (białko roślinne), lecytyna, witamina E (octan alfa-tokoferolu), wosk pszczeli, olej sojowy, alkohol stearylowy, chlorki wapnia, potasu i magnezu, glicerol monostearynowy, para-hydroxybenzoesan metylu i propylu, antyutleniacz BHT.

Sposób użycia

Stosować według potrzeby nakładając odpowiednią ilość maści do pokrycia miejsca urazu (w przypadku użycia do tamponowania nosa należy zastosować dodatkowy aplikator).

 

Środki ostrożności

Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej tj. pomiędzy 18-25oC. W niższych temperaturach może nastąpić zmiana konsystencji maści na gęstszą, zaś w wyższych na bardziej płynną. Zmiany konsystencji nie powodują utraty jakości produktu, który po przeniesieniu do temperatury otoczenia (nie niższej niż 18oC) powraca do stanu początkowego. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu wymienione w ulotce. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanej należy odstawić preparat i skonsultować się z lekarzem. Po użyciu tubkę mocno zakręcić. Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Przestrzegać zalecanego sposobu użycia.

 

Dowiedz się więcej

 

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
18-04-2013

Mi też bardzo pomaga miewałam bardzo często krwotoki z nosa , w końcu poszłam z tym do lekarza no i przepisał mi tę maść Bardzo mi pomogła,a krwotoki ustąpiły. Choć czasem je jeszcze miewam :)

07-08-2010

Mi bardzo pomaga na krwawienia z dziąseł, na prawdę godna polecenia. I w dodatku te naturalne składniki...uwielbiam wszystko co nie jest czystą chemią.

19-07-2010

To dobry preparat. Sama go stosuję jak sobie nieopatrznie przetnę palec podczas krojenia. Bez problemu się nakłada i od razu zaczyna działać. Co prawda na rynku jest od groma tego typu preparatów ale moim zdaniem najszybciej rany zabliźnia ta maść. Stosuje go cała moja rodzina.

GORĄCE TEMATY NA FORUM Sprawdź, czym żyją nasze forumowiczki

NA CZASIE
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.