Polecamy:
1 2 3 4 5
Ocena: 3,3/5 Głosów: 9
a
Wyślij znajomemu Wyślij znajomemu
Wiadomość została wysłana

E-mail znajomego:

Od:

Wiadomość:

(Oprócz twojej wiadomości zostanie wysłany link do polecanej treści serwisu)

Emofix - ochronna maść hemostatyczna

Dodano , ostatnia aktualizacja: 2011-12-13
, autor:

Preparat powstrzymuje krwawienia ze skóry i błon śluzowych oraz im zapobiega. Polecany bezpośrednio po zranieniu. Rekomendowany dla osób o szczególnej wrażliwości dziąseł i/lub cierpiących na częste krwawienia z nosa.

Pobierz ulotkę

 

 

Dlaczego warto stosować Emofix?

• Wzmacnia działanie naturalnych mechanizmów krzepnięcia krwi
• Przyspiesza proces gojenia się ran
• Tworzy mechaniczną barierę ochronną
• Może być stosowany bezpośrednio po zranieniu, zarówno u dzieci, jak i dorosłych
• Dzięki naturalnym składnikom daje wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania - może być używany zarówno incydentalnie jak i regularnie.

Kiedy zalecane jest stosowanie Emofixu?

W przypadku występowania sporadycznych lub częstych dolegliwości związanych z:

• krwawieniem z nosa (wywołanym samoistnie lub spowodowanym urazem),
• krwawieniem z dziąseł,
• krwawieniem ze skóry.

Opakowanie

Tubka o pojemności 30 g

Postać

Maść

Skład

Mieszanka nasyconych kwasów tłuszczowych, wyciąg białkowy z drożdży (białko roślinne), lecytyna, witamina E (octan alfa-tokoferolu), wosk pszczeli, olej sojowy, alkohol stearylowy, chlorki wapnia, potasu i magnezu, glicerol monostearynowy, para-hydroxybenzoesan metylu i propylu, antyutleniacz BHT.

Sposób użycia

Stosować według potrzeby nakładając odpowiednią ilość maści do pokrycia miejsca urazu (w przypadku użycia do tamponowania nosa należy zastosować dodatkowy aplikator).

 

Środki ostrożności

Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej tj. pomiędzy 18-25oC. W niższych temperaturach może nastąpić zmiana konsystencji maści na gęstszą, zaś w wyższych na bardziej płynną. Zmiany konsystencji nie powodują utraty jakości produktu, który po przeniesieniu do temperatury otoczenia (nie niższej niż 18oC) powraca do stanu początkowego. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu wymienione w ulotce. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanej należy odstawić preparat i skonsultować się z lekarzem. Po użyciu tubkę mocno zakręcić. Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Przestrzegać zalecanego sposobu użycia.

 

Dowiedz się więcej

 

Komentarze

Imię lub nick
Dodaj komentarz
18-04-2013

Mi też bardzo pomaga miewałam bardzo często krwotoki z nosa , w końcu poszłam z tym do lekarza no i przepisał mi tę maść Bardzo mi pomogła,a krwotoki ustąpiły. Choć czasem je jeszcze miewam :)

07-08-2010

Mi bardzo pomaga na krwawienia z dziąseł, na prawdę godna polecenia. I w dodatku te naturalne składniki...uwielbiam wszystko co nie jest czystą chemią.

19-07-2010

To dobry preparat. Sama go stosuję jak sobie nieopatrznie przetnę palec podczas krojenia. Bez problemu się nakłada i od razu zaczyna działać. Co prawda na rynku jest od groma tego typu preparatów ale moim zdaniem najszybciej rany zabliźnia ta maść. Stosuje go cała moja rodzina.


NA CZASIE
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.