Polecamy:

Strata ciąży

Jak sobie radzić po stracie ciąży?

ArtykułJak sobie radzić po stracie ciąży?

Robienie zdjęć nienarodzonym dzieciom jest trudnym tematem, bo fotografowanie ludzi po śmierci jest uznawane za niesmaczne, ale dla rodziców to może być jedyna pamiątka. Albo mają to zdjęcie, albo ... (więcej)

/media/997020/1101_07_00.jpg

WideoAborcja - aspekty ginekologiczne

O aborcji opowiada ginekolog, Agnieszka Antczak-Judycka.  Jakie są wskazania do przeprowadzenia aborcji? Jak wygląda zabieg aborcji?  Film pochodzi z serwisu zdrowy-seks.pl (więcej)

Powrót do zdrowia po poronieniu

ArtykułPowrót do zdrowia po poronieniu

Utrata dziecka jest dla matki wydarzeniem bardzo trudnym. Jak dojść do siebie po poronieniu? Ile czasu zajmuje powrót do zdrowia po utracie dziecka w pierwszych tygodniach ciąży? (więcej)

/media/647715/1305_03_00.jpg

WideoJak radzić sobie po poronieniu

Tatiana Ostaszewska-Mosak, psycholog kliniczny zdrowia, odpowiada na pytania o wpływ poronienia na psychikę kobiety Jakie emocje towarzyszą kobietom po poronieniu? Jak radzić sobie po ... (więcej)

10 przyczyn poronień

Artykuł10 przyczyn poronień

Jakie czynniki mogą zwiększyć ryzyko poronienia? Dlaczego czasem nie udaje się utrzymać ciąży i co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na jej donoszenie? Poznaj najczęstsze przyczyny poronień. (więcej)

/media/529125/1034_03_00.jpg

WideoAborcja a psychika kobiety

Marlena Trąbińska-Haduch, psycholog, odpowiada na pytania o wpływ aborcji na psychikę kobiety Czy po aborcji kobiecie potrzebna jest pomoc psychologa? Jaki wpływ ma aborcja na psychikę ... (więcej)

Objawy poronienia

ArtykułObjawy poronienia

Nie każdy niepokojący objaw oznacza, że dojdzie do poronienia. Żadnego z nich jednak nie wolno lekceważyć. Kiedy możesz podejrzewać, że nie da się utrzymać ciąży? (więcej)

/media/112488/1001_52_00.jpg

WideoPowrót do zdrowia po poronieniu

Agnieszka Antczak-Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące powrotu do zdrowia po stracie ciąży Ile czasu potrzeba, by organizm wrócił do formy po poronieniu? Jak dbać o zdrowie po ... (więcej)

Najczęstsze przyczyny poronień

ArtykułNajczęstsze przyczyny poronień

Chociaż trudno się z tym pogodzić, mamy niewielki wpływ na to, czy dojdzie do poronienia. Znamy jednak czynniki ryzyka mogące prowadzić do utraty ciąży – warto je znać. (więcej)

Poronienie – co musisz wiedzieć

ArtykułPoronienie – co musisz wiedzieć

Nie da się przewidzieć, kiedy i dlaczego dojdzie do poronienia. Warto jednak wiedzieć, jak przebiega i jak uchronić się przed jego groźnymi konsekwencjami. (więcej)

Gdy odchodzi maleństwo

ArtykułGdy odchodzi maleństwo

Nie ma większego nieszczęścia niż strata dziecka. Niezależnie od tego, czy miało dwa latka, czy dwanaście tygodni. (więcej)

Jak rozmawiać z dzieckiem o stracie ciąży

ArtykułJak rozmawiać z dzieckiem o stracie ciąży

Twój świat się zawalił, poroniłaś. Pogrążona w smutku nie zapominaj o swoim starszym dziecku – ono też cierpi. (więcej)

/media/78200/1001_51_00.jpg

WideoPoronienie – postępowanie

Agnieszka Antczak Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące postępowania w przypadku poronienia Jak postępuje się w przypadku wczesnego poronienia? Jak postępuje się w przypadku ... (więcej)

/media/78187/1001_50_00.jpg

WideoPoronienie – objawy

Agnieszka Antczak Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące objawów poronienia Jakie objawy świadczą o ryzyku poronienia? Czy każde krwawienie w ciąży świadczy o poronieniu? Czy każdy ... (więcej)

/media/78174/1001_49_00.jpg

WideoPoronienie – przyczyny

Agnieszka Antczak Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące przyczyn poronienia Jakie są przyczyny poronienia? Jak można zmniejszyć ryzyko poronienia? Czy karmienie piersią w ciąży ... (więcej)

/media/78161/1001_48_00.jpg

WideoRodzaje poronienia

Agnieszka Antczak Judycka, ginekolog, odpowiada na pytania dotyczące poronienia Co to jest poronienie samoistne? Co to jest poronienie wywołane? Co to jest poronienie zakażone? Co to jest ... (więcej)


CIĄŻA I PORÓD
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.