Polecamy:

Dieta

Artykuł sponsorowany
Rola kwasu DHA w diecie ciężarnej

ArtykułRola kwasu DHA w diecie ciężarnej

DHA to wielonienasycony kwas tłuszczowy należący do kwasów omega-3. Jest obecny w wielu tkankach i organach ludzkiego ciała. Jego najwyższe stężenie znajduje się w oczach, korze mózgowej, ... (więcej)

Dieta przy anemii

ArtykułDieta przy anemii

Co jeść przy niedokrwistości z niedoboru żelaza i kwasu foliowego. Podpowiadamy jakie produkty włączyć do diety i z czego zrezygnować. (więcej)

Czekoladki z nadzieniem alkoholowym w ciąży

ArtykułCzekoladki z nadzieniem alkoholowym w ciąży

Czy w ciąży można zjeść czekoladki z dodatkiem alkoholu? Sprawdź, co odpowiada położna! (więcej)

Suplementy diety w ciąży

ArtykułSuplementy diety w ciąży

Czy oprócz kwasu foliowego powinnaś przyjmować inne witaminy i mikroelementy? Jakie tableki może łykać kobieta w drugim trymestrze ciąży? Przeczytaj, co radzi dietetyk! (więcej)

Dieta ciężarnej w pracy

ArtykułDieta ciężarnej w pracy

Co powinna jeść ciężarna w pracy? Czy menu korporacyjnej stołówki dostarczy tobie i dziecku potrzebnych witamin i mikroelementów? Przeczytaj, jak układać codzienny jadłospis, chodząc do pracy. (więcej)

Dieta na ciążowe dolegliwości

ArtykułDieta na ciążowe dolegliwości

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. W jej organizmie zachodzą zmiany hormonalne, którym mogą towarzyszyć: zgaga, nudności, wymioty, zaparcia, obrzęki, skurcze łydek, infekcje dróg moczowych, ... (więcej)

7 najważniejszych produktów w ciążowej diecie

Artykuł7 najważniejszych produktów w ciążowej diecie

Jak komponować codzienne menu w ciąży? Jakie produkty dostarczą wszystkich niezbędnych składników odżywczych tobie i dziecku? Sprawdź, co koniecznie musi się znaleźć w ciążowej diecie! (więcej)

Witamina, która może zmienić życie

ArtykułWitamina, która może zmienić życie

Największym pragnieniem każdej kobiety w ciąży jest urodzenie zdrowego dziecka. Jednym z gwarantów jest kwas foliowy, który zapobiega wadom cewy nerwowej. (więcej)

6 błędów w diecie ciężarnej

Artykuł6 błędów w diecie ciężarnej

Jak powinna odżywiać się przyszła mama, a od czego przyjdzie jej stronić? Sprawdź, czy nie popełniasz błędów, komponując swoje codzienne menu! (więcej)

Dieta przy cukrzycy ciążowej

ArtykułDieta przy cukrzycy ciążowej

Czy mając cukrzycę ciążową, musisz stosować specjalną dietę? Sprawdź, co wolno ci jeść, a czego powinnaś unikać! (więcej)

/media/641775/1307_03_00.jpg

WideoZioła w diecie ciężarnej

Anna Durka, położna z infolinii poloznaradzi.pl i żywieniowiec, odpowiada na pytania o stosowanie ziół w diecie podczas ciąży Jakich ziół nie wolno spożywać w ciąży? Jakie zioła pomagają ... (więcej)


CIĄŻA I PORÓD
- NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Znajdź miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom. Pomóż innym mamom i dodaj miejsca, które ty lubisz.